Vaše první úspěšné kroky k samostatné jízdě vede autoškola

Toužíte se stát aktivním řidičem, rozšířit svoje profesní uplatnění v oblasti řízení nebo se v ježdění zdokonalit? Vaše ambice jsou namířené správně! Jde o to nejen vlastnit řidičské oprávnění, ale také aktivně jezdit. Vaše první i průběžné kroky vedou přes autoškolu Popelka Hradec Králové.

Autoškola Popelka Hradec Králové

První jízda v autoškole překoná strach a dodá jistotu

Máte obavy, že když si sednete za volant, tak s vozidlem nepohnete? Kdo toto období překonal tak už ví, že jediné co k tomu stačí, je návštěva autoškoly. V autoškole Popelka Hradec Králové prošlo rukama instruktorů již stovky začínajících i zkušených řidičů. Od začátečníka nikdo nečeká mistrovské kousky a pořád máte jistotu, že na pedálu drží svojí nohu kromě vás také instruktor.

Správným kouskům vás naučí autoškola Popelka


Řidičské oprávnění si můžete kdykoliv rozšířit o další dovednosti

Když už získáte maturitní vysvědčení, tak dostanete odvahu jít na vysokou školu. Když tedy máte oprávnění řídit osobní vozidlo, tak proč nezkusit ještě motorku, vozidlo nad 3,5 tuny, kamion nebo autobus? Každá dovednost navíc je plusem i při hledání zaměstnání nebo povýšení v tom původním. I s tímto vám ochotně pomůže tým autoškoly Popelka. Získejte řidičské oprávnění od Am až po D.

Postupujte v řízení vozidla dál


Dlouho jste nejezdili a máte obavy si sednout znovu za volant?

Vaše pochybnosti při řízení vozidla po dlouhé odmlce jsou pochopitelné. Přece jenom nejde o kolo nebo koloběžku, ale několik tun vážící kolos, který je potřebné ovládat bez strachu a s jistotou. Abyste nabrali zpět odvahu a neměli řidičské oprávnění jen doma v šuplíku, tak od toho jsou kondiční jízdy, při kterých se vám vrátí zpět potřebné sebevědomí.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autoskolapopelka.cz

Vydáno 26.04.2017
198 Zhlédnutí
Topováno 20.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kondiční jízdy - Autoškola Popelka, Hradec Králové

Kondiční jízdy - Autoškola Popelka, Hradec Králové
Naučit se dobře řídit automobil je velké umění. Na začátku se nám to zdá nemožné, ale jsou mnozí z nás, kteří se do toho doslova hrnou. Naštěstí jsou zde ty správné orgány, jakým je i Jaromír Popelka, vlastnící Autoškolu, které nás naučí, jak se máme správně v silničním provozu a na ulicích a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jaromír Popelka AUTOŠKOLA
WEBOVÁ STRÁNKA
Jaromír Popelka
www.autoskolapopelka.cz
Adresa

Adresa

Heyrovského 1178
Hradec Králové 500 03

autoskolapopelka@seznam.cz
+420 608 057 460


Najdete nás také zde:

ARES
captcha