Kondiční jízdy - Autoškola Popelka, Hradec Králové

Naučit se dobře řídit automobil je velké umění. Na začátku se nám to zdá nemožné, ale jsou mnozí z nás, kteří se do toho doslova hrnou. Naštěstí jsou zde ty správné orgány, jakým je i Jaromír Popelka, vlastnící Autoškolu, které nás naučí, jak se máme správně v silničním provozu a na ulicích a dálnicích chovat. Tato autoškola zajistí také kondiční jízdy.

Kondiční jízdy pro skupiny A, B, nákladní vozy i autobusy

Bez řidičského oprávnění se za volant nesedá

V rámci naší autoškoly provádíme výcvik všech skupin (Am, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D, T), pravidelné školení řidičů, vrácení řidičského průkazu a vstupní školení pro získání profesního průkazu. Bez řidičského oprávnění se zkrátka za volant v našich končinách nesedá. Pokud neumíte řídit a chtěli byste to umět, pak se dostavte k nám, my vás to naučíme. Nebo naopak umíte řídit, ale dlouho jste za volantem neseděli? Pak pro vás budou vhodnou volbou kondiční jízdy.

Autoškola Hradec Králové


Už se nemusíte obávat znovu usednout za volant, pomůžeme vám

Kondiční jízdy jsou vhodné zejména pro lidi, kteří delší dobu neřídili motorové vozidlo a chtějí znovu nabýt pocitu, že řídit umí, chtějí si být za volantem znovu jistí. Kondiční jízdy jsou také přínosem pro zájemce, kteří pravidelně neřídí. Můžete se touto formou také zdokonalit ve svých schopnostech a znalostech, nebo si můžete vyzkoušet určitý typ vozidla v případě, že plánujete koupi takového vozu.

Věnujte někomu kondiční jízdu


Kondiční jízdy pro skupiny A, B, nákladní vozy i autobusy

Naše autoškola poskytuje kondiční jízdy pro skupinu A čili motorky, dále pro klasické automobily, to je skupina B, ale také jsou kondiční jízdy vhodné pro nákladní automobily či autobusy.Vydáno 23.04.2018
212 Zhlédnutí
Topováno 28.03.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vaše první úspěšné kroky k samostatné jízdě vede autoškola

Vaše první úspěšné kroky k samostatné jízdě vede autoškola
Toužíte se stát aktivním řidičem, rozšířit svoje profesní uplatnění v oblasti řízení nebo se v ježdění zdokonalit? Vaše ambice jsou namířené správně! Jde o to nejen vlastnit řidičské oprávnění, ale také aktivně jezdit. Vaše první i průběžné kroky vedou přes autoškolu Popelka Hradec Králové.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jaromír Popelka AUTOŠKOLA
WEBOVÁ STRÁNKA
Jaromír Popelka
www.autoskolapopelka.cz
Adresa

Adresa

Heyrovského 1178
Hradec Králové 500 03

autoskolapopelka@seznam.cz
+420 608 057 460


Najdete nás také zde:

ARES
captcha