Zapomeňte na všední dny a užijte si život na zámku

Pokud chcete zažít něco velkolepého a nechce se vám trávit čas v prostředí moderně vystavěných hotelů, ať už jste na dovolené, služební cestě, či odpočinkovém víkendu, zařiďte si ubytování přímo na zámku. A kde vás množství skvělých zážitků čeká? V historickém hotelu, který vzniknul na zámku Zábřeh.

Luxusní ubytování, Ostrava

Když se zastaví čas a na vás dýchne kouzlo jiné doby

Běžné ubytování v moderně vybavených pokojích vám dnes může poskytnout každý. Ale soukromí v zámeckých pokojích historického stylu a s příběhem, tak to už každý nedokáže. Avšak majitelé zámku Zábřeh v Ostravě, ano. Historické a podkrovní pokoje nebo třeba apartmán Afrika jsou jen zrnka písku toho, co všechno se za zdmi tohoto malebného hotýlku skrývá.

Hotel, který předčí všechno ostatní


Příjemné prostředí a program, který se vám vryje do paměti

Hotel neboli zámek Zábřeh je výjimečný už jen tím, že patří mezi kulturní památky České republiky. Možná právě proto dýchá na vás ze všech stran úžasný klid, elegance a jakási harmonie, díky které nebude pro vás problém navodit si ten pravý relax. K tomu přispějí zážitky jako pivní nebo vinné koupele a masáže. Můžete si užít romantický víkend ve dvou, ale také dlouhodobější pobyt dle vaší libosti s rodinou. K tomu si rozhodně nenechte ujít ani dobré zámecké jídlo jako například pivní nebo vinné menu.

Zážitek, který si zaslouží vaši přítomnost


K historii patří i dobré jídlo a pití

Co by to byl za zámek, kdyby se v něm nedalo pořádně najíst a napít? Vždyť plné stoly k zámeckému životu bez pochyb patří. Na tomto zámku jsou základem kuchařského umění zcela čerstvé potraviny. Pochutnáte si na jehněčím, pstruzích nebo ochutnáte domácí paštiky a různé dezerty. Nechybí ani čerstvé ovoce a zelenina, takže klidně i borůvky. Dobré pivo a víno nemůžou chybět.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zamek-zabreh.cz/

Vydáno 08.05.2017
198 Zhlédnutí
Topováno 16.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Zámek Zábřeh, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zámek Zábřeh, s.r.o.
www.zamek-zabreh.cz
Adresa

Adresa

U Zámku 42/1
Ostrava-Zábřeh 700 30

info@zamek-zabreh.cz
+420 777 808 299


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha