Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.

Svatby na Zámku Zábřeh, Zámek Zábřeh, s.r.o.

Užijte si svůj den D naprosto dokonale

Zábřeh představuje renesanční zámek z 16. století. Obřad můžete mít v erbovním sále, který je pro tyto účely ideální. Dalším místem vhodné pro obřad je nádvoří nebo také kostel či radnice, odkud můžete přijet k nám na svatební hostinu. Svatební noc prožijete v autentickém historickém pokoji se starožitným nábytkem. Poskytneme také ubytování pro hosty až s 50% slevou.

Svatba na Zámku Zábřeh


Jako v pohádce

Svatba na zámku je opravdu nepřekonatelným zážitkem. Na zámku se můžete také ubytovat například na víkend. Hotel se pyšní čtyřmi hvězdičkami a poskytuje báječnou a velice chutnou kuchyni. Sestavíme s vámi vhodné svatební menu z domácích, čerstvých a kvalitních surovin. Kuchaři používají sezónní ingredience, čerstvé bylinky a organické produkty. Součástí zámku je také pivnice. V pivovaru se točí domácí pivo Pikard

Vaříme z domácích a kvalitních surovin


Splňte si svůj sen

Zažijte neobyčejný svatební den na zámku Zábřeh. Zajistíme pro vás svatební menu, raut, výzdobu, služby květinářky, fotografa, hudbu a speciální svatební program. Zkrátka u nás se budete mít jako na zámku. Splňte si svůj sen a užijte si tento výjimečný den.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zamek-zabreh.cz/

Vydáno 27.04.2018
626 Zhlédnutí
Topováno 22.01.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zapomeňte na všední dny a užijte si život na zámku

Zapomeňte na všední dny a užijte si život na zámku
Pokud chcete zažít něco velkolepého a nechce se vám trávit čas v prostředí moderně vystavěných hotelů, ať už jste na dovolené, služební cestě, či odpočinkovém víkendu, zařiďte si ubytování přímo na zámku. A kde vás množství skvělých zážitků čeká? V historickém hotelu, který vzniknul na zámku Zábřeh.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zámek Zábřeh, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zámek Zábřeh, s.r.o.
www.zamek-zabreh.cz
Adresa

Adresa

U Zámku 42/1
Ostrava-Zábřeh 700 30

info@zamek-zabreh.cz
+420 777 808 299


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha