MKA Service s.r.o.Stavební firma z Olomouce, MKA-service zajišťuje prodej a montáž okenních hydroregulovatelných štěrbin BRISTEC

MKA-service se pohybuje v oboru stavebnictví od roku 2001 a za tu domu mají načerpaných mnoho zajímavých zkušeností a přidávají neustále další. V dnešní době se věnují i tomuto chytrému automatickému větrání, které vám navrhnou, zašlou informaci o cenách a namontují.

Stavební firma z Olomouce, MKA-service

Moderní bydlení s novými a chytrými pomůckami na větrání

I váš domov potřebuje dýchat. Časté větrání však není ideální, protože najednou uniká moc tepla, zbytečně si pustíme studený vzduch do domu a v létě je to neefektivní zase z jiných důvodů, například proto, že si do studenějšího domova pustíme velké horko. Jak tedy vymyslet větrání bez komplikací? S novinkou na trh přišla firma Bristec jde o hydroregulovatelné okenní štěrbiny.

Stavební firma z Olomouce


Prodej a montáž inteligentních systémů automatického větrání

Okenní štěrbiny jsou poměrně novinkou, takže je možná ještě všichni lidé neznají. Jde o ideální a také velice inteligentní automatické větrání. To vám přivádí množství potřebného vzduchu z venkovního okolí do vašeho domu na základě vlhkosti ve vašem bytě či domě. Existují typy štěrbin pro byty nebo rodinné domy ale také pro administrativní budovy. Větrání je vždy zajištěno kvalitním a hlavně efektivním způsobem.

Okenní štěrbiny a jejich typy


Větrání se po 24 hodin denně přizpůsobuje svým potřebám

Tyto štěrbiny reagují na vlhkost nebo jsou manuálně nastavitelné či hydroregulovatelné. Chrání proti plísním a systém si sám zajišťuje otevírání štěrbiny. Nerosí se okna, zajišťuje se optimální teplota uvnitř domova a má to mnoho dalších výhod.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.mka-service.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Bezpečnostní dveře Securidoors jsou nejen spolehlivé a odolné, ale i moderní

Bezpečnostní dveře Securidoors jsou nejen spolehlivé a odolné, ale i moderní

Dávat si pozor na své osobní věci nebo při odchodu z domu či bytu vždy dbát na to, aby byla zavřena všechna okna a zamčeny jak vstupní dveře, tak brána? Ani to bohužel v dnešní době nemusí stačit. Zloději jsou čím dál více vynalézaví a hledají stále nové a nové způsoby, jak někoho okrást - ať už osobně na ulici nebo při vloupačkách do domů a bytů. Pokud si chcete být opravdu jisti, že bude váš majetek doma v bezpečí i v době vaší nepřítomnosti, bezpečnostní dveře jsou základ.

Vydáno 02.05.2016Vydáno 08.05.2017
50 Zhlédnutí
Topováno 17.08.2018