Potřebujete štafle či žebřík? Vyberte si hliníkový od společnosti SWS Tauchman

Mezi hlavní činnosti firmy patří svařování slitin hliníku, odkud také pochází právě již zmíněné vynikající hliníkové žebříky, ale zaměřují se i na ostatní nejrůznější materiály, jakými jsou nerez-ocel, titan, a hořčíkové slitiny. K tomu je vhodná jejich metoda TIG.

Žebřík hliníkový od SWS Tauchman

Žebříky od společnosti SWS Tauchman mají výbornou stabilitu

Na trhu se objevuje mnoho podobných produktů, avšak my se zaměřujeme na kvalitní a především stabilní konstrukci. Tím se naše firma rozhodně odlišuje od ostatních. Při výrobě je použitá speciální technologie, která napomáhá svařování dokonale upevnit jednotlivé příčle. K tomu používáme vysoce kvalitní lisované profily, které mají sílu stěny minimálně 1,5 mm.

Hliníkové žebříky různých druhů a typů


Jednoduché žebříky od dvou až do 6 metrů

V dnešní době pokrýváme i specifické nároky zákazníků. Můžete si říci přesnou délku vašeho žebříku, který potřebujete vyrobit. Jednoduchý hliníkový žebřík se dá velice snadno použít kdekoliv, kde jej potřebujete. Na práci, kterou vykonáváte v zaměstnání, nebo i doma na zahradě a okolo vašeho domu.

Podívejte se na naše internetové stránky


Výsuvné hákové žebříky jsou dalším vyráběným typem

Předností těchto typů je právě jejich rozdělení. Hákové provedení vám zajistí snadnou manipulaci a také rozdělení žebříků od sebe. Při práci tak použijete horní díl a spodní díl, třeba samostatně. Velice snadno se oba díly spojí a vysouvají podle potřeby. Žebřík má posléze rozdílnou délku.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.swstauchman.cz

Vydáno 17.05.2017
293 Zhlédnutí
Topováno 11.02.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Svařované hliníkové, nerezové a titanové konstrukce

Svařované hliníkové, nerezové a titanové konstrukce
Firma Tauchman je specialistou na sváření hliníku, nerezu i titanu metodou TIG. Kromě toho nabízí i práškové navařování nebo svařování litiny. V sortimentu najdete širokou škálu výrobků, ale také můžete objednat cokoliv podle přání a specifických požadavků.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Tauchman SWS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Tauchman SWS s.r.o.
www.swstauchman.cz
Adresa

Adresa

Hrabačov 1332
Jilemnice 514 01

info@swstauchman.cz
+420 481 544 418


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha