Sloganem: „Klidné ubytování v srdci Valašské přírody“, to teprve začíná

Kde se ovšem nacházíme? Tato malebná chalupa, samozřejmě s prvky venkova, se nachází uprostřed panenské přírody a to poblíž Vsetína. Leží blízko vesničky Jesenná, což je severovýchodním směrem od města Vizovice, které je také v mnohých ohledech vyhlášené, zejména svými festivaly.

Ubytování v Chatě U KRMELCA, Syrákov

Vyhlášená turistická oblast s krásnou přírodou všude, kam se podíváte

Zhruba 3 kilometry od tohoto místa se nachází valašská Eiffelovka tedy rozhledna Vartovna. Naše ubytování poskytuje rodinné zázemí i aktivní dovolenou. Jedná se o velice klidné a pěkné místo k odpočinku a relaxaci, ale také ke sportování nebo opékání špekáčků. Zabaví se celé rodiny s dětmi i s přáteli a známými.

Chata u Krmelca – Syrákov, skvělé ubytování pro každého


Venkovní posezení je ideální na pobyt s přáteli

Přes den můžete chodit na houby nebo jenom poznávat zdejší místní valašskou přírodu. Nacházíte se v samém srdci Valašska, takže je dobré toho využít. Projít si místní lesy, a pokud vás nebaví procházky, tak jsou zde i jiné možnosti aktivního využití. V zimě vás mohou zaujmout nedaleké lyžařské sjezdovky. Rekreační využití pro každého.

Pronájem chaty


Uspořádejte sraz, na který nikdo nezapomene

Pronájem chalupy se dá velice snadno zařídit. Naše prostory jsou vhodné jak pro rodiny a jejich děti, tak také pro školní výlety nebo uspořádána setkání s přáteli či dávnými spolužáky. To bude rozhodně sraz, na který nezapomenete. Možná se vám zde zalíbí natolik, že si u nás budete chtít říct své ano. Nás to jedině potěší.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://u-krmelca.webnode.cz

Vydáno 23.05.2017
294 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Chata U KRMELCA
WEBOVÁ STRÁNKA
Chata U KRMELCA
u-krmelca.webnode.cz
Adresa

Adresa

ev.č. 15
Jasenná u Vizovic 763 13

ukrmelca@seznam.cz
+420 603 848 480


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha