CHEPORT, spol. s r.o.Výroba čistících a dezinfekčních prostředků, jary a další čističe

Součástí firem, nemocnic, školních zařízení i potravinářské či jiné výroby je také hygiena a čistota. Taková, která musí splňovat přísné normy a zajistit dokonalé hygienické prostředí. K tomu jsou potřebné nejen šikovné ruce, ale také kvalitní mycí a čisticí prostředky. A právě o ty se stará český výrobce a prodejce Cheport spol. s r.o., Vizovice.

Výroba čistících a dezinfekčních prostředků, CHEPORT, spol. s r.o.

Produkty, které se nesou ve znamení české kvality

Společnost Cheport spol. s r o. se věnuje výrobě a prodeji čistících a dezinfekčních prostředků již od roku 1991. Z jejich výrobny přichází spousta produktů, které pomáhají podpořit čistotu a hygienu ve společnostech, ale také v domácnostech. Jsou to nejen prostředky na ruční a strojní mytí nádobí, ale také výrobky na praní prádla, regenerační, na mytí a ošetření podlah, oken, sanitární keramiku, tekuté mýdla a šampony, desinfekce, profesionální prostředky.

Vyberte si z množství produktů čistoty


Nejen ve firmách, ale i doma budete mít čisto

Mycích a čisticích prostředků nikdy není dost a každý z nich má svůj důvod. Denně se používají ve firmách i domácnostech na nádobí a to nejen pro ruční mytí, ale také do myček. K tomu, aby byla kuchyň čistá, nepatří pouze mytí nádobí, ale také čištění povrchu od obkladů až po pracovní desku. Na zašlou špínu a připáleniny hrnců, trouby a pánve skvěle slouží čisticí krémy a tekuté prostředky. Vše bude zase jako nové.

Ruční mytí s radostí


Profesionální čištění, na které nedáte dopustit

Jsou místa, kde je čistota a hygiena na prvním místě a nestačí pouze běžné čisticí prostředky. Jedná se o profesionální čištění, ke kterému jsou potřebné silnější prostředky. Třeba takové, které čistí potrubí, výrobní zařízení, sanitární keramiku, koupelny a další.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.cheport.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Správný chod čistírny odpadních vod zaručí její pravidelný servis

Správný chod čistírny odpadních vod zaručí její pravidelný servis

Chceme-li žít v souznění s přírodou, měli bychom ji také umět chránit. Člověk na to ne vždy ale myslí a zasypává ji odpadem, který prostřednictvím vlastní činnosti vytváří. Ať už jde o odpad z továren, výroby, odpad spotřebitelský nebo ten, který vytvoříme při každodenní rutině – čistíme si zuby, umýváme nádobí, splachujeme na záchodě nebo pereme prádlo. Pryč odtéká voda, která o svou čistotu přišla. Co se s ní ale děje dál? Kam vůbec teče? Abychom se s odpadní vodou zvládli vypořádat, začaly se hojně jak u rodinných domků tak v obcích stavět čistírny odpadních vod. Samozřejmě tyto čistírny nefungují samovolně a někdo se musí starat o jejich provoz a musí být pravidelně kontrolovány. Veškerý servis čistíren odpadních vod zajištuje společnost Cheport.

Vydáno 24.07.2015Vydáno 14.06.2017
137 Zhlédnutí
Topováno 18.04.2018