Luxusní nábytek do vašich domovů, který znamená jedinečnost

HOME STYLE s.r.o. Hülsta & KOINOR Studio

Luxusní nábytek do vašich domovů, který znamená jedinečnost

HOME STYLE s.r.o.
Hülsta & KOINOR StudioLuxusní nábytek do vašich domovů, který znamená jedinečnost

Zařízení interiéru patří k základním potřebám každého jedince. Co člověk to jiný vkus a v krvi každého koluje touha po individuálním řešení dle vlastních představ. Je skvělé, když se dají představy naplnit a přesně o to se snaží i společnost HOME STYLE s.r.o., která se zabývá novými trendy interiérového nábytku a to nejen v České republice, ale celosvětově.

Obývací pokoje modely řady hülsta,  Praha, HOME STYLE s.r.o. Hülsta & KOINOR Studio

Hülsta & Koinor Studio, výroba a prodej luxusního nábytku

Nábytek společnosti HOME STYLE s.r.o. se vyrábí na základě přímých požadavků zákazníka a to od jednoduchého konferenčního stolku až po vybavení celého obývacího pokoje nebo bytu či domu. Jak je možné od jednoho výrobce získat řešení veškerých představ na míru? Společnost prezentuje na českém trhu německou značku Hülsta a nově také KOINOR. Jedná se o značky, které vyrábějí originální nábytek, ze kterého se nechají jako stavebnice poskládat celé sestavy i jednotlivé kousky.

Zařiďte si domov, po jakém toužíte


Vyberte si sedací soupravy, ložnice i obývací pokoje

Díky neomezeným možnostem, které máte k dispozici, si můžete nechat zařídit obývací pokoj včetně sedací soupravy jako z filmu od takových značek jako KOINOR, ROLF BENZ nebo FRAINZ FERTIG. Máte možnost si poskládat obývací pokoj z jednotlivých prvků nebo se zaměřit na sériovou výrobu. Vybavení ložnice si rovněž můžete pořídit na zakázku a splnit svoje představy. Můžete si vybrat z množství prvků a modelů komod, postelí i šatních skříní, které dají celek.

Pokoje jako z katalogu


Detailní zařízení dětských pokojů, předsíní i jídelny

Aby to nebylo pouze o obývacích pokojích a ložnicích, tak HOME STYLE-Hülsta & Koinor Studio si hraje s každým detailem i pro jiné místnosti. Originální dětské pokoje, rodinné jídelní stoly a židle nebo předsíňové prvky, které se shodnou s vašimi představami.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.homestyle.cz


Vydáno 14.06.2017
397 Zhlédnutí
Topováno 03.08.2020