Pila Facek - zpracování stromů z lesa je naše každodenní práce

A jaké jsou konečné výrobky? Většinou se jedná o řezivo. Stavební, truhlářské, sušené ale máme samozřejmě v našem sortimentu i jiné produkty. Mezi další patří štípané palivo, dřevní odpad, hoblovaný materiál, lepené lamelové dřevo BSH a další.

Pila Facek Chrastava - zpracování stromů z lesa

Ve zkratce vše podstatné o naší firmě

Naše firma se nachází na Severu Čech, konkrétně je to Oldřichov v Hájích. Jedno z větších měst, které se nachází blízko, je Liberec. Kolem je krásná příroda a také bohaté lesy, ze kterých čerpáme kvalitní dovážené suroviny, tedy stromy různých druhů. Máme vše potřebné pro stavební firmy, které u nás nakupují, stejně tak jako se specializujeme i na živnostníky nebo drobné klienty. Naše produkce se zaměřuje na zakázkovou a malosériovou výrobu.

Služby, které vám kdykoliv velice rádi poskytneme


Neustále vylepšujeme výrobní postup

Firma má ojedinělé kotoučové technologie pořezu a disponuje i moderními linkami na zpracování kulatiny. Zprostředkováváme spoustu služeb, mezi ně patří výkup kulatiny, pořez ve mzdě, sušení řeziva a impregnace řeziva.

Řezivo stavební, truhlářské, sušené a další produkty


Vše potřebné pro stavebníky, ale i drobné řemeslníky

Dřevo je stále velice oblíbený materiál. Roste jeho popularita a neustále se nachází nové uplatnění. Přizpůsobujeme se zákazníkům, takže si u nás můžete říct, chcete-li speciální fošny a prkna na míru, kde zajistíme klidně i dopravu až na místo určení, nebo jestli požadujete jenom štípané palivo na topení ve vašem kotli nebo krbu. Buk, jasan, dub, bříza nebo smrk, se vším umíme zacházet.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pila-facek.cz

Vydáno 14.06.2017
374 Zhlédnutí
Topováno 09.08.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej stavebního a truhlářského řeziva Oldřichov v Hájích, Chrastava

Prodej stavebního a truhlářského řeziva Oldřichov v Hájích, Chrastava
Kvalitní dřevo na různé využití a odborné poradenství s profesionálním přístupem jsou důležitým obsahem produktů a služeb a přístupu k zákazníkovi. Pokud hledáte široký sortiment dřeva a potřebujete také poradit či využít další služby, tak vašim požadavkům plně vyhoví PILA FACEK s.r.o.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PILA FACEK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PILA FACEK s.r.o.
www.pila-facek.cz
Adresa

Adresa

Oldřichov v Hájích 4
Chrastava 463 31

info@pila-facek.cz
+420 602 486 302


Najdete nás také zde:

ARES
captcha