Prodej stavebního a truhlářského řeziva Oldřichov v Hájích, Chrastava

Kvalitní dřevo na různé využití a odborné poradenství s profesionálním přístupem jsou důležitým obsahem produktů a služeb a přístupu k zákazníkovi. Pokud hledáte široký sortiment dřeva a potřebujete také poradit či využít další služby, tak vašim požadavkům plně vyhoví PILA FACEK s.r.o.

Prodej stavebního a truhlářského řeziva, PILA FACEK s.r.o.

Významný podnik s celoživotními zkušenostmi

Firma PILA FACEK s.r.o. byla založena v roce 1997 a založil jí pan Jiří Facek, který disponuje celoživotními zkušenostmi v tomto oboru. Jedná se o regionálně významný podnik působící nejen v Chrastavě, ale také v Oldřichově v Hájích. Poskytuje kvalitní služby a produkty jako je stavební řezivo, truhlářské řezivo, sušené řezivo, impregnace řeziva, štípané palivo, dřevní odpad, hoblovaný materiál, lepené lamelové dřevo BSH. Dále firma poskytuje služby jako výkup kulatiny, pořez ve mzdě, sušení řeziva a mnoho dalšího. Využívá moderní technologii, jako jsou linky na zpracování kulatiny, ojedinělou výrobní technologii pořezu a dosahuje tím vysokou kvalitu zpracování a rozměrovou přesnost.

Široký sortiment stavebního řeziva


Kvalitní stavební řezivo všeho druhu

Obsahem produktů a služeb firmy je také prodej kvalitního stavebního řeziva. Jedná se například o latě, stavební prkna, fošny či kompletní střešní vazby. Rozměry jsou dle požadavků zákazníka s přesností řezu kotoučových pil. Jedná se o délky 3 až 10 metrů a můžete si vybrat řezivo i ze skladových zásob, které podle ročního období činí až 1000 m3. Jako další služby můžete využit impregnaci řeziva, sušení či hoblování.

Truhlářské řezivo vysoké kvality


Truhlářské řezivo z kvalitní oddenkové jehličnaté kulatiny

Dalším sortimentem produktů firmy je truhlářské řezivo z kvalitní oddenkové jehličnaté kulatiny. Jedná se o materiál z borovice, smrku a modřínu. Rozměry jsou dle přání zákazníka a výběr i ze skladových zásob sušeného materiálu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pila-facek.cz

Vydáno 27.05.2018
526 Zhlédnutí
Topováno 04.05.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pila Facek - zpracování stromů z lesa je naše každodenní práce

Pila Facek - zpracování stromů z lesa je naše každodenní práce
A jaké jsou konečné výrobky? Většinou se jedná o řezivo. Stavební, truhlářské, sušené ale máme samozřejmě v našem sortimentu i jiné produkty. Mezi další patří štípané palivo, dřevní odpad, hoblovaný materiál, lepené lamelové dřevo BSH a další.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PILA FACEK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PILA FACEK s.r.o.
www.pila-facek.cz
Adresa

Adresa

Oldřichov v Hájích 4
Chrastava 463 31

info@pila-facek.cz
+420 602 486 302


Najdete nás také zde:

ARES
captcha