Sklářské tavicí pece, ocelové konstrukce i termovize objektů

Sklářský, chemický, dřevařský i keramický průmysl vyžaduje spolupráci s odborníky, kteří jsou zaměřeny právě na činnost v oblasti průmyslových odvětví a poskytují kvalitní produkty a služby pro další výrobu a rozvoj. Mezi takové společnosti se řadí i společnost Teplotechna-Prima s.r.o. se sídlem v Teplicích, která vyrábí a prodává různé druhy pecí, ocelové konstrukce, provádí termovize a mnohé další činnosti.

Teplotechna-Prima s.r.o.: sklářské tavicí pece, ocelové konstrukce i termovize objektů

Podpora průmyslných odvětví výrobní činností

Společnost Teplotechna-Prima s.r.o. vznikla v roce 1991 privatizací dvou státních organizací. Hlavní oblastí činnosti je průmysl sklářský, chemický, keramický a dřevařský. Jsou výrobci a dodavateli pecí sklářských a průmyslových a provádějí také opravy a rekonstrukce žárotechnických vyzdívek pecí. K další činnosti patří ocelové konstrukce, izolační práce, ocelové komíny, termovize a mnohé další.

Odborná činnost, kterou průmysl vyžaduje


Sklářské pece, ocelové konstrukce a další produkty

Rozsáhlé působení společnosti Teplotechna-Prima s.r.o. je kvalitním přínosem pro odvětví průmyslu. Z jejich výroby vycházejí sklářské tavící pece všech druhů jako například pánvové pece regenerativním i rekuperativním předhříváním vzduchu, příčné plamenné pece, elektrické pece. Dále se zde nachází středisko pro výrobu ocelových konstrukcí od projektování až po montáž pro stavebnictví, strojírenství a sklářský i energetický průmysl. Další činnosti jsou spojené s izolačními pracemi, rekonstrukcemi, termovizní nebo servisní činností.

Sklářské tavící pece na vysoké úrovni


Termovize objektů a zařízení moderní technikou

Zjištění kvality tepelné izolace stavby nebo monitoring technologií výrobního procesu jsou další činností firmy Teplotechna-Prima s.r.o. Proces termovize a monitoringu probíhá s moderní a špičkovou technikou od americké firmy FLUKE, Ti40 a Ti45.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://teplotechna-prima.com/cz.php

Vydáno 16.06.2017
157 Zhlédnutí
Topováno 26.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sklářské pece, které obstojí ve světové konkurenci

Sklářské pece, které obstojí ve světové konkurenci
Průmyslové a sklářské pece světové kvality? Přesně to vám nabízí společnost Teplotechna. Již od roku 1991 projektujeme a stavíme sklářské pece i pece průmyslové. Soustředíme se ale i na další služby, pro firmy české i zahraniční zajistíme nejen stavbu pecí, ale i termovize komínů, stavbu ocelových ...

Projektování a výstavba sklářských a průmyslových pecí ve světové kvalitě

Projektování a výstavba sklářských a průmyslových pecí ve světové kvalitě
Společnost Teplotechna – Prima patří v oblasti výroby pro sklářský, chemický a keramický průmysl ke špičce na trhu. Spojení mnohaleté tradice výroby, moderních technologií a kvalitních materiálů je zárukou vaší maximální spokojenosti a dlouhodobé spolehlivé podpory vašeho podnikání.
PODSTRÁNKY

Sklářské pece, vyzdívky pecí

Sklářské pece, vyzdívky pecí
Sklářské pece a žáruvzdorné vyzdívky průmyslových pecí

Ocelové konstrukce a komíny

Ocelové konstrukce a komíny
Ocelové konstrukce, komíny a zámečnické výrobky

Termovize objektů a zařízení

Termovize objektů a zařízení
Termografická měření, termovize objektů i strojů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Teplotechna - Prima s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Teplotechna - Prima s.r.o.
teplotechna-prima.com
Adresa

Adresa

J. K. Tyla 1
Teplice 415 01

ttp@teplotechna-prima.com
+420 602 758 363


Najdete nás také zde:

ARES
captcha