Autoservis a pneuservis, montáže, revize i opravy

Čas od času nebo pravidelně každý majitel nebo provozovatel vozidla potřebuje řádnou péči a kontrolu v autoservisu. Proto každý hledá spolehlivé řešení s množstvím služeb na úrovni a firmu plnou profesionálů a odborníků. Pokud i vy hledáte spolehlivý autoservis a pneuservis, tak zajisté vám padne do oka společnost Autoopravna Aleš Lengál, Únanov.

Autoopravna Aleš Lengál

Autoopravna a kompletní servis vozidel pro vaši spokojenost

Autoopravna Aleš Lengál se nachází v dílně, která je postavena na kraji vesnice Únanov ve směru od Znojma, a sice v bývalých prostorech zemědělského družstva. Obsahem služeb je nejen samotná autoopravna, ale také pneuservis. Služby spočívají v mechanických a karosářských pracích, v přípravě vozidla na STK, lakování, výměně čelních skel, revize, montáže a opravy LPG, opravy a dezinfekce klimatizace, v úkonech jako dekarbonizace, lakování, sbíhavost PN, montáž tažného zařízení, servis klimatizace, diagnostika ŘJ, atd.

Dejte si vozidlo rychle a profesionálně do pořádku


Pneuservis, který se postará i o vaše kola

Ke kompletním službám patří také jako samozřejmost i samotný pneuservis. Tým profesionálů ve svém oboru vám pomůže s montáží i výběrem pneumatik a vy získáte jistotu, že máte vše v naprostém pořádku. O kola vašeho vozidla bude postaráno jako by byly jejich vlastní a vám odpadnou další starosti.

Služby, které musíte vozidlu dopřát


Karosářské práce včetně lakování

Aby toho nebylo málo, tak Autoopravna Aleš Lengál je zaměřena také na karosářské práce spojené s lakováním. Zajistí odstranění závad i vad na kráse vozidla a vrátí vám jej zase jako nové. Navštivte Únanov pro jeho krásy i skvělý autoservis.Vydáno 01.07.2017
295 Zhlédnutí
Topováno 31.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Autoservis - dekarbonizace, montáž či revize LPG nebo čištění klimatizace ozonem

Autoservis - dekarbonizace, montáž či revize LPG nebo čištění klimatizace ozonem
Autoservis, pneuservis, montáže, opravy i revize LPG zařízení, čištění klimatizace ozonem, dekarbonizace nebo třeba seřízení geometrie a zajištění karosářských prací včetně lakování. To vše najdete u naší společnosti Autoopravna Lengál, kde se o váš vůz rádi postaráme, ať už potřebujete jen drobné ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Aleš Lengál Autoopravna Lengál
WEBOVÁ STRÁNKA
Aleš Lengál
www.autolengal.cz
Adresa

Adresa

Únanov č.28
Únanov 671 31

ales.lengal@tiscali.cz
+420 515 228 743


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha