Autoopravna a kompletní servis osobních vozidel

Aleš Lengál Autoopravna Lengál

Autoopravna a kompletní servis osobních vozidel

Aleš Lengál
Autoopravna LengálAutoservis a pneuservis, montáže, revize i opravy

Čas od času nebo pravidelně každý majitel nebo provozovatel vozidla potřebuje řádnou péči a kontrolu v autoservisu. Proto každý hledá spolehlivé řešení s množstvím služeb na úrovni a firmu plnou profesionálů a odborníků. Pokud i vy hledáte spolehlivý autoservis a pneuservis, tak zajisté vám padne do oka společnost Autoopravna Aleš Lengál, Únanov.

Autoopravna Aleš Lengál

Autoopravna a kompletní servis vozidel pro vaši spokojenost

Autoopravna Aleš Lengál se nachází v dílně, která je postavena na kraji vesnice Únanov ve směru od Znojma, a sice v bývalých prostorech zemědělského družstva. Obsahem služeb je nejen samotná autoopravna, ale také pneuservis. Služby spočívají v mechanických a karosářských pracích, v přípravě vozidla na STK, lakování, výměně čelních skel, revize, montáže a opravy LPG, opravy a dezinfekce klimatizace, v úkonech jako dekarbonizace, lakování, sbíhavost PN, montáž tažného zařízení, servis klimatizace, diagnostika ŘJ, atd.

Dejte si vozidlo rychle a profesionálně do pořádku


Pneuservis, který se postará i o vaše kola

Ke kompletním službám patří také jako samozřejmost i samotný pneuservis. Tým profesionálů ve svém oboru vám pomůže s montáží i výběrem pneumatik a vy získáte jistotu, že máte vše v naprostém pořádku. O kola vašeho vozidla bude postaráno jako by byly jejich vlastní a vám odpadnou další starosti.

Služby, které musíte vozidlu dopřát


Karosářské práce včetně lakování

Aby toho nebylo málo, tak Autoopravna Aleš Lengál je zaměřena také na karosářské práce spojené s lakováním. Zajistí odstranění závad i vad na kráse vozidla a vrátí vám jej zase jako nové. Navštivte Únanov pro jeho krásy i skvělý autoservis.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Autoservis - dekarbonizace, montáž či revize LPG nebo čištění klimatizace ozonem

Autoservis - dekarbonizace, montáž či revize LPG nebo čištění klimatizace ozonem

Autoservis, pneuservis, montáže, opravy i revize LPG zařízení, čištění klimatizace ozonem, dekarbonizace nebo třeba seřízení geometrie a zajištění karosářských prací včetně lakování. To vše najdete u naší společnosti Autoopravna Lengál, kde se o váš vůz rádi postaráme, ať už potřebujete jen drobné úpravy karoserie, nebo větší opravu vozu.

Vydáno 30.06.2016Vydáno 01.07.2017
270 Zhlédnutí
Topováno 31.01.2018