Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.

Uniservis Hašek s.r.o.

Služby všeho druhu a profesionální vybavení

Společnost Uniservis Hašek s.r.o. působí na trhu od roku 1998, ale je nástupcem společnosti, která byla založena již v roce 1990. Dnes společnost zajišťuje služby jako montáže a údržby, elektromontáže, výroba rozvaděčů, instalace ZTI, zámečnické, zemní a stavební práce, dodávka a údržba technologických celků, dále také projekce a geodézie. Vše také díky profesionalitě pracovníků a nářadí HILTI, měřicí technice, dodávkovým a nákladním automobilům a další technice jako například nakladače, valníky, autojeřáb, sklápěč, atd.

Práce všeho druhu


Kompletní zajištění elektromontáže

V náplni práce a služeb má společnost také odborné zajištění elektromontáže malého i vysokého napětí. Jedná se o rekonstrukce a opravy elektrických zařízení, nové instalace pro průmysl i domácnosti, stavba kabelových sítí, trafostanic, veřejného osvětlení, provádění revizí od výchozích až po periodické.

Elektromontáže, rekonstrukce i opravy elektrických zařízení


Projekční činnost, zámečnictví i rozvaděče

Aby byla univerzalita služeb zcela kompletní, nemůže chybět ani činnost projekční a geodézie. Veškerá dokumentace pro řízení územní, stavební povolení, výběr dodavatele, provedení stavby, zpracování dokumentace, výpočty, studie, inženýrská geodézie i v katastru nemovitostí, atd. K produkci patří i veškeré služby zámečnictví a kompletní výroba a montáž rozvaděčů včetně dalšího příslušenství.Vydáno 11.07.2017
236 Zhlédnutí
Topováno 03.08.2021
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Uniservis Hašek s.r.o. Elektromontážní práce Kladno
WEBOVÁ STRÁNKA
Uniservis Hašek s.r.o.
uniservis-hasek.cz
Adresa

Adresa

Na Píska 19
Žilina 273 01

info@uniservis-hasek.cz
+420 312 659 236


Najdete nás také zde:

ARES
captcha