MVDr. Richard SaviolaModerní veterinární ordinace Ostrava

Péče o zvířecí mazlíčky obnáší nejen radost, ale také zodpovědnost. Tak jako lidé, tak i zvířata potřebují svého lékaře a to nejen pro léčbu nemocí a dalších problémů, ale také kvůli prevenci a dobře míněným radám. Takovou péči vaši mazlíčci získají jedině ve veterinární ordinaci. A pokud jste přímo z Ostravy nebo okolí, tak zajisté vás zaujme veterinární ordinace MVDr. Richard Saviola.

Veterinární ordinace Ostrava

Komfortní prostředí a kvalitní vybavení

MVDr. Richard Saviola působí jako veterinář Ostrava v ordinaci na ulici 28. října. Ordinace je sice v provozu od roku 1992, ale prošla mnoha změnami, díky kterým přibylo moderní technologické vybavení a prostředí, které splňuje veškerý komfort. Veterina je zaměřena na preventivní a léčebnou praxi malých zvířat, hlavně psů a koček, ale také pro drobné savce jako králíky, morčata nebo fretky, atd. Nejen špičkové vybavení ordinace je předností, ale také spolupráce s klinikou Vetcentrum a VETPARKem, laboratoří SPADIA a CGB v Ostravě a také Vedilab Plzeň a BIOCYT v Brně.

Veterinární ordinace, kterou si zvířata zamilují


Kastrace psů a koček

V této ordinaci s kromě jiného provádí také kastrace psů a koček. Odstraněním pohlavních orgánů je zamezeno v sexuálním a také teritoriálním chování, u samic také březosti. Kromě toho kastrace způsobuje prevenci proti různým onemocněním, jako jsou nádory a záněty dělohy u samic. S těmito zákroky získáte i odborné poradenství hlavně v oblasti výživy, protože kastrovaná zvířata mají sklony k obezitě.

Vaše zvířata v dobrých rukách veterináře


Zajištění všech veterinárních služeb

Veterinární ordinace, kterou vede MVDr. Richard Saviola provádí nejen běžnou preventivní a léčebnou péči, ale získáte zde pro vaše zvířata také služby vakcinace, gynekologie, porodnictví, chirurgie, RTG, USG, dermatologie, parazitologie, stomatologie, oftalmologie, endokrinologie, mikroskopické vyšetření, čipování, tetování, vystavení pasů, hospitalizace, atd.Více informací naleznete na našich stránkách  https://myveterina.webnode.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Veterinární ordinace Ostrava – čipování, očkování i odborná vyšetření zvířat

Veterinární ordinace Ostrava – čipování, očkování i odborná vyšetření zvířat

Domácí mazlíčci jsou často považováni za plnohodnotné členy rodiny. I oni si proto v případě nemoci či zdravotních komplikací zaslouží tu nejlepší péči. Máte doma i vy psa kočku nebo jiné zvíře a hledáte spolehlivého veterináře? Ve městě Ostrava je tu pro vás veterinární ordinace doktora Richarda Savioly. V oboru působíme již více než 22 let. Využít tak můžete naše komplexní služby, které zahrnují vše od očkování a čipování až po akutní lékařské zákroky.

Vydáno 14.09.2015Vydáno 19.07.2017
220 Zhlédnutí
Topováno 14.04.2020