Veterinární ordinace Ostrava – čipování, očkování i odborná vyšetření zvířat

Domácí mazlíčci jsou často považováni za plnohodnotné členy rodiny. I oni si proto v případě nemoci či zdravotních komplikací zaslouží tu nejlepší péči. Máte doma i vy psa kočku nebo jiné zvíře a hledáte spolehlivého veterináře? Ve městě Ostrava je tu pro vás veterinární ordinace doktora Richarda Savioly. V oboru působíme již více než 22 let. Využít tak můžete naše komplexní služby, které zahrnují vše od očkování a čipování až po akutní lékařské zákroky.

Veterinární ordinace, Ostrava

Očkování chrání vás i vaše zvíře

Nechat zvíře naočkovat je základní povinností každého majitele. Nejen že tak ochráníte vašeho mazlíčka před základními nemocemi, splníte tak také předpisy ČR. Očkování proti vzteklině je u nás totiž ze zákona povinné. Pokud se tak chcete vyhnout nepříjemnostem, neměli byste očkování podceňovat. Naše veterinární ordinace vám nabízí základní očkovací vakcínu, která chrání domácí zvířata hned před šesti základními onemocněními. Už po jedné injekci tak bude váš mazlíček chráněn před vzteklinou, paravirózou, infekční hepatitidou, psinkou, leptospirózou i parainfluenzou. V případě vašeho zájmu vám ale nabízíme i další druhy očkování například proti tetanu nebo infekčnímu kašli.

Veterinární ordinace Ostrava


Čipování – povinnost pro všechny majitele psů

Vyhláška města Ostrava z roku 2013 ukládá každému majiteli psa povinnost ho označit elektronickým čipem a to nejpozději do 30 dnů ode dne, kdy pes dovršil 3 měsíce věku. Věděli jste o této povinnosti? Pokud ne, měli byste nás urychleně navštívit. Čipování má totiž celou řadu výhod. Čip je zvířeti zaveden pod kůži na levé straně krku. Naše veterinární ordinace pak číslo čipu a údaje o majiteli zavede do veterinárního registru. V případě že se pes ztratí, ho tak stačí přivést na jakoukoli kliniku, kde veterinář jednoduše dle čísla čipu zjistí jeho původ a vrátí ho majiteli. Čipování navíc oceníte také v případě, že chcete se psem vycestovat do zahraničí. Cestovní pas je totiž možné vydat pouze očipovaným zvířatům.


Veterinární ordinace Ostrava – moderní vybavení a komplexní služby

Veterinární ordinace Ostrava to ale není pouze očkování a čipování. My vám nabízíme celou řadu dalších služeb a to nejen pro kočky a psy. Problém pro nás tak není odčervení, tetování zvířat ani jiný druh preventivní péče. Díky dlouholetým zkušenostem a modernímu vybavení vám ale můžeme nabídnout také služby z oblasti gynekologie a porodnictví, chirurgie, RTG, dermatologie, parazitologie, stomatologie či endokrinologie. To ale stále není vše. My vám totiž nabízíme také poradenství v chovu a výživě a prodej kvalitních krmiv.
Nezáleží na tom, jestli váš domácí mazlíček potřebuje preventivní prohlídku, čip nebo je vážně nemocný. Naše veterinární ordinace nabízí profesionální péči pro každého. Najdete nás ve městě Ostrava na adrese 28. října 122. Navštivte nás i vy.

Dobrý veterinář je to nejlepší, co můžete svému zvířeti dát.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://myveterina.webnode.cz

Vydáno 14.09.2015
296 Zhlédnutí
Topováno 27.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Moderní veterinární ordinace Ostrava

Moderní veterinární ordinace Ostrava
Péče o zvířecí mazlíčky obnáší nejen radost, ale také zodpovědnost. Tak jako lidé, tak i zvířata potřebují svého lékaře a to nejen pro léčbu nemocí a dalších problémů, ale také kvůli prevenci a dobře míněným radám. Takovou péči vaši mazlíčci získají jedině ve veterinární ordinaci. A pokud jste ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MVDr. Richard Saviola
WEBOVÁ STRÁNKA
MVDr. Richard Saviola
myveterina.webnode.cz
Adresa

Adresa

28. října 1509/122
Ostrava - Moravská Ostrava 702 00

myveterina@seznam.cz
+420 596 618 375


Najdete nás také zde:

ARES
captcha