Ochranné povlaky autosedaček, mikrotenové sáčky, Liberec

BIPO, společnost s. r. o.

Ochranné povlaky autosedaček, mikrotenové sáčky, Liberec

BIPO, společnost s. r. o.Pro výrobce autosedaček disponujeme širokým sortimentem ochranných povlaků na autosedačky, ale v dnešní době je výroba rozšířena na další obalový materiál: pytle a sáčky nebo pytle na pneu

Často používané ochranné obaly vidíte v autoservisech nebo přímo u výrobce auto sedadel běžně. Používají je snad každý den, takže se jich spotřebuje velké množství. Tento speciální produkt však také musí někdo správně vyrobit. V této oblasti má naše firma mnoho znalostí.

Bipo, povlaky na autosedačky

Ochranné jednorázové povlaky auto sedadel pro výrobce a pro autoservisy

Každá nově vyrobená sedačka potřebuje mít ochranný obal. Tyto ochranné a jednorázové povlaky však také používají servisy vozidel pro své použití. Pro výrobce auto sedadel máme speciální nabídku. Jedná se o průhledné fólie z LDPE. Pro autoservisy máme připravené povlaky bílé pigmentované HDPE fólie.

Ochranné povlaky auto sedadel


Pytle a sáčky z LDPE i HDPE

Jednorázová edice není nikdy limitována. Řídíme se přáním zákazníka. Z těchto druhů materiálů vyrábíme sáčky i pytle s bočním svárem nebo s dnovým. Existují však také v navíjené formě a to pouze z HDPE materiálu. Potřebujete velkoprostorový pytel? Formou vystýlky do přepravních obalů můžeme vyrobit pytle s bočním skladem a dnovým svárem.

Pytle a sáčky dle požadavků zákazníka


Firma samozřejmě disponuje potřebnými certifikáty

Mezi další výrobky se řadí ochranné pytle na uskladnění pneumatik z průhledné nebo pigmentované fólie. Pytle jsou s dnovým svárem z LDPE materiálu. Mohou být s potiskem nebo i bez něj.Více informací naleznete na našich stránkách  https://bipo.cz


Vydáno 20.07.2017
82 Zhlédnutí
Topováno 13.07.2019