BIPO, společnost s. r. o.

Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

BIPO, společnost s. r. o.Pro výrobce autosedaček disponujeme širokým sortimentem ochranných povlaků na autosedačky, ale v dnešní době je výroba rozšířena na další obalový materiál: pytle a sáčky nebo pytle na pneu

Často používané ochranné obaly vidíte v autoservisech nebo přímo u výrobce auto sedadel běžně. Používají je snad každý den, takže se jich spotřebuje velké množství. Tento speciální produkt však také musí někdo správně vyrobit. V této oblasti má naše firma mnoho znalostí.

Bipo, povlaky na autosedačky

Ochranné jednorázové povlaky auto sedadel pro výrobce a pro autoservisy

Každá nově vyrobená sedačka potřebuje mít ochranný obal. Tyto ochranné a jednorázové povlaky však také používají servisy vozidel pro své použití. Pro výrobce auto sedadel máme speciální nabídku. Jedná se o průhledné fólie z LDPE. Pro autoservisy máme připravené povlaky bílé pigmentované HDPE fólie.

Ochranné povlaky auto sedadel


Pytle a sáčky z LDPE i HDPE

Jednorázová edice není nikdy limitována. Řídíme se přáním zákazníka. Z těchto druhů materiálů vyrábíme sáčky i pytle s bočním svárem nebo s dnovým. Existují však také v navíjené formě a to pouze z HDPE materiálu. Potřebujete velkoprostorový pytel? Formou vystýlky do přepravních obalů můžeme vyrobit pytle s bočním skladem a dnovým svárem.

Pytle a sáčky dle požadavků zákazníka


Firma samozřejmě disponuje potřebnými certifikáty

Mezi další výrobky se řadí ochranné pytle na uskladnění pneumatik z průhledné nebo pigmentované fólie. Pytle jsou s dnovým svárem z LDPE materiálu. Mohou být s potiskem nebo i bez něj.Více informací naleznete na našich stránkách  https://bipo.cz


Vydáno 20.07.2017
71 Zhlédnutí
Topováno 13.07.2019