Ochranné povlaky autosedaček, mikrotenové sáčky, Liberec

BIPO - PLAST s.r.o. Ochranné povlaky pro autosedačky

Ochranné povlaky autosedaček, mikrotenové sáčky, Liberec

Pro výrobce autosedaček disponujeme širokým sortimentem ochranných povlaků na autosedačky, ale v dnešní době je výroba rozšířena na další obalový materiál: pytle a sáčky nebo pytle na pneu

Často používané ochranné obaly vidíte v autoservisech nebo přímo u výrobce auto sedadel běžně. Používají je snad každý den, takže se jich spotřebuje velké množství. Tento speciální produkt však také musí někdo správně vyrobit. V této oblasti má naše firma mnoho znalostí.

Ochranné jednorázové povlaky auto sedadel

Ochranné jednorázové povlaky auto sedadel pro výrobce a pro autoservisy

Každá nově vyrobená sedačka potřebuje mít ochranný obal. Tyto ochranné a jednorázové povlaky však také používají servisy vozidel pro své použití. Pro výrobce auto sedadel máme speciální nabídku. Jedná se o průhledné fólie z LDPE. Pro autoservisy máme připravené povlaky bílé pigmentované HDPE fólie.

Ochranné povlaky auto sedadel


Pytle a sáčky z LDPE i HDPE

Jednorázová edice není nikdy limitována. Řídíme se přáním zákazníka. Z těchto druhů materiálů vyrábíme sáčky i pytle s bočním svárem nebo s dnovým. Existují však také v navíjené formě a to pouze z HDPE materiálu. Potřebujete velkoprostorový pytel? Formou vystýlky do přepravních obalů můžeme vyrobit pytle s bočním skladem a dnovým svárem.

Pytle a sáčky dle požadavků zákazníka


Firma samozřejmě disponuje potřebnými certifikáty

Mezi další výrobky se řadí ochranné pytle na uskladnění pneumatik z průhledné nebo pigmentované fólie. Pytle jsou s dnovým svárem z LDPE materiálu. Mohou být s potiskem nebo i bez něj.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://bipo.cz

Vydáno 20.07.2017
102 Zhlédnutí
Topováno 06.11.2022
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BIPO - PLAST s.r.o. Ochranné povlaky pro autosedačky
WEBOVÁ STRÁNKA
BIPO - PLAST s.r.o.
www.bipo.cz
Adresa

Adresa

Příšovice 286
Příšovice 463 46

bipo@bipo.cz
+420 485 177 184


Najdete nás také zde:

ARES
captcha