Zemní a výkopové práce Zempra MB Mladá Boleslav

Zempra MB s. r. o. Výkopové a zemní práce

Zemní a výkopové práce Zempra MB Mladá Boleslav

Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav

Firma Zempra MB s.r.o, působí v Mladé Boleslavi. K dispozici mají široký vozový park. Zaručí vám přesné a perfektní výkopové práce, zemní práce, inženýrské sítě nebo odvoz odpadu. Jejich působiště spadá i na další města Středočeského kraje. V dnešní době se nezaměřují jenom na samotné výkopové a zemní práce, ale mezi jejich služby patří také demolice budov, usazování skruží a šachet, pokládka dlažby, hutnění materiálu, recyklace betonů a mnoho dalšího.

Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav, Zempra MB s. r. o.

Zemní a výkopové práce pro každého

Perfektně spolupracujeme nejenom s firmami ale také s běžnými klienty, kteří potřebují vybudovat základ rodinného domu na novostavbu. Nepohrdneme ani žádnými terénními úpravami všeho druhu. Hloubíme základy komerčních objektů. Specializujeme se také na výstavbu a realizaci inženýrských sítí. Obrátit se na nás můžete při výstavbě bazénů, koupacích jezírek nebo při betonování plotů.

Zemní a výkopové práce


Vše zajistí vlastní technika

V této oblasti disponujeme širokým vozovým parkem. Samozřejmě ručně, ale především také strojově provádíme veškeré výkopové práce. Jsme k tomu skvěle přizpůsobení, máme různé bagry, nakladače i nákladní vozy. Lokalita působnosti přepravy různých materiálů se týká Prahy, Nymburku, Mladé Boleslavi, Bělé pod Bezdězem nebo Benátek nad Jizerou.

Přeprava sypkých materiálů pomocí autodopravy


Autodoprava zajišťuje převoz sypkých materiálů

Odvážíme komunální i stavební odpad. K tomu jsou zapotřebí velkoobjemové kontejnery. V oblasti odvozu odpadu zajišťujeme také jeho likvidaci. Přepravovat můžeme štěrk, písek ale i další materiály. Odvoz i dovoz je samozřejmostí. Využít můžete i jinou přepravu nákladu, zeminy, zemědělské plodiny, kameny, domovní odpad, nebezpečný odpad nebo další.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pavelka-zemniprace.cz

Vydáno 20.07.2017
320 Zhlédnutí
Topováno 05.07.2020
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zempra MB s. r. o. Výkopové a zemní práce
WEBOVÁ STRÁNKA
Zempra MB s. r. o.
www.pavelka-zemniprace.cz
Adresa

Adresa

Ptácká 35
Mladá Boleslav IV 293 01

pavelkavaclav@seznam.cz
+420 326 399 308


Najdete nás také zde:

ARES
captcha