Prodej, e-shop - zahradní, lesní technika, sekačky

agro-centrum Petr Trojan

Prodej, e-shop - zahradní, lesní technika, sekačky

agro-centrum
Petr Trojan
Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

Hledáte v oblasti pěstitelství, vinařství nebo u drobného chovatelství pomocníka při práci ? Pak si neváhejte zvolit všestranný a spolehlivý zahradní traktor Panter FD-5, který je koncipovaný jako stavebnicový stroj s možností rozšiřování funkcí podle potřeb zákazníka. Tento malý traktůrek zvládne téměř cokoliv a proto je velice vhodný pro všechny pěstitele, vinaře, drobné chovatele, zahrádkáře dokonce i chataře a chalupáře, kteří mají kousek zahrady a potřebují občas posekat trávu, zorat pole či cokoliv dalšího. Využití nejde i v komunální sféře.

Multifunkční stroj Panter FD-5 od agro-centrum Petr Trojan, Uherský Brod

Co všechno zahradní traktor Panter FD-5 dokáže?

S Panterem FD-5 můžete sekat trávu, mulčovat, shrabovat trávu, kypřit půdu, odklízet sníh, zametat, převážet náklad, dokonce i orat nebo vláčet. Variabilnost tohoto stroje je jeho největší výhodou. Můžete na něj připevnit různé nástavce a přitom je ovladatelnost celého přístroje a jeho příslušenství velice snadná.

Cenově zvýhodněné sestavy PANTER


Technická stránka Panteru FD-5

A co najdeme v útrobách tohoto skvostu? Jednoválcový 4-taktní motor. Pro ty, kteří mají rádi technické údaje je maximální výkon 15,5 HP. Startování je možné provést jak elektricky tak i ručně. Zajímavostí je také speciální převodovka, která je vybavena unikátním systémem chlazení, díky kterému vydrží dlouhodobě i těžší zátěž bez jakýchkoliv problémů. Šípové pneumatiky jsou od českého výrobce MITAS.


Zahradní technika pro snadnější práci

Společnost Agro-centrum disponuje ještě daleko širším sortimentem. Velice oblíbená je stále zahradní technika, sekačky, pily, malotraktory, ale i ostatní potřeby pro zahrádkáře musíme mít také neustále při ruce. Žádný pořádný zahrádkář se neobejde bez hnojiv, krmiv nebo také zahradního nábytku, ať máme kde odpočívat.

Vše pro vaši zahraduVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.agro-centrum.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zahradní technika na Agro-centrum.cz: Internetový ráj pro zahrádkáře

Zahradní technika na Agro-centrum.cz: Internetový ráj pro zahrádkáře

Je zahrada vaší vášní? Staráte se rádi o květiny a plodiny? Myslíte si, že nejlepší pocit zažijete při pohledu na krásně udržovanou, rozkvetlou a harmonickou zahradu? Pak je pro vás tím pravým místem k nákupu eshop Agro-centrum. Náš sortiment lesní, zahradní techniky a zahrádkářských potřeb vám dopomůže k vytvoření zahrady přesně podle vašich představ.

Vydáno 04.09.2014Vydáno 03.08.2017
669 Zhlédnutí
Topováno 17.09.2020

Zahradní technika

Zahradní technika

Zahradní technika pro okrasné i užitkové zahrady, servis zahradních strojů

Lesní technika

Lesní technika

Prodej a servis lesní techniky, stroje pro těžbu a zpracování dřeva

Demižony pro domácí pálenku

Demižony pro domácí pálenku

Výroba vlastní domácí pálenky a moštů, prodej lisů, demižonů a sudů