Zahradní technika pro okrasné i užitkové zahrady, servis zahradních strojů

agro-centrum Petr Trojan Zemědělská, zahradní, komunální technika

Zahradní technika pro okrasné i užitkové zahrady, servis zahradních strojů

Zahradní technika na Agro-centrum.cz: Internetový ráj pro zahrádkáře

Je zahrada vaší vášní? Staráte se rádi o květiny a plodiny? Myslíte si, že nejlepší pocit zažijete při pohledu na krásně udržovanou, rozkvetlou a harmonickou zahradu? Pak je pro vás tím pravým místem k nákupu eshop Agro-centrum. Náš sortiment lesní, zahradní techniky a zahrádkářských potřeb vám dopomůže k vytvoření zahrady přesně podle vašich představ.

Zahradní technika všeho druhu - Agro-centrum

Vše pro zahradu - zahradní technika i zahrádkářské potřeby

Agro-centrum uspokojí potřeby každého zahrádkáře - od těch drobných, kteří obhospodařují zahrádku pro radost až po ty, které zahrada živí. V eshopu Agro-centrum můžete pohodlně vyhledávat zboží a výrobky, které zrovna potřebujete. Péče o zahradu je celoroční, proto nabízíme zahradní techniku, kterou využijete v každém období. Proto u nás najdete sekačky, pily, křovinořezy, ale i zahradní traktory a ridery. I v zimě je potřeba udržovat nejenom zahradu, ale také její okolí. Proto v naší nabídce zahradní techniky najdete také sněhové frézy. Obrovskou výhodou při nákupu na Agro-centrum je, že můžete myslet dopředu. Očekáváte tuhou zimu? Objednejte si frézu už v srpnu! Nebo pokud víte, že nestihnete naštípat dřevo předtím, než zima opravdu udeří, objednejte si u nás štípač na dřevo, který vám práci usnadní a navíc také urychlí. Zima vás tak nepřekvapí.

Zahradní technika mnoha značek


Zahrádkářské potřeby pro radost ze zahrady

Kromě zahradní techniky v eshopu Agro-centrum najdete také drobné i větší potřeby pro zahrádkáře. Nabízíme vše to, co vám usnadní práci na zahradě a zároveň vás neošidí o požitek z dobře vykonané práce. Kromě zahrádkářských potřeb jako štípačky, odmechovače nebo řezače trávníku pro vás máme také pestrou nabídku výrobků, které vám pomáhají zpracovávat produkty zahrady. Řadí se mezi ně lisy na ovoce, drtiče ovoce, kompostéry, přepravky, plastové nádoby, sudy a mnoho dalších. V eshopu Agro-centrum můžete vybírat také z velkého množství hnojiv a výživy, zemin a substrátu, osiv, insekticidů, chemické ochrany rostlin, krmiv apod.

Agro-centrum pravidelně připravuje pro své zákazníky taky slevové akce. Pokud přemýšlíte o koupi zahradní techniky, lesní techniky nebo zahrádkářských potřeb a hledáte nejlepší cenovou nabídku, navštivte náš eshop a v sekci Doprodej nebo Akce najdete techniku i nářadí za bezkonkurenční ceny.

Zahrádkářské potřeby


Aby zahradní technika sloužila

Lesní nebo zahradní technika může být sebekvalitnější a dokonale vyrobená, ale časem a pravidelným používáním se opotřebovává. Stává se to každému majiteli zahradní techniky. V Agro-centru si s tím ale umíme poradit. Disponujeme totiž vlastním servisem a zprostředkováváme tak opravy a kontroly zahradní techniky, lesní techniky i zahrádkářských potřeb.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://agro-centrum.cz/

Vydáno 04.09.2014
1736 Zhlédnutí
Topováno 20.10.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci
Hledáte v oblasti pěstitelství, vinařství nebo u drobného chovatelství pomocníka při práci ? Pak si neváhejte zvolit všestranný a spolehlivý zahradní traktor Panter FD-5, který je koncipovaný jako stavebnicový stroj s možností rozšiřování funkcí podle potřeb zákazníka. Tento malý traktůrek zvládne ...
PODSTRÁNKY

Zahradní technika

Zahradní technika
Zahradní technika pro okrasné i užitkové zahrady, servis zahradních strojů

Lesní technika

Lesní technika
Prodej a servis lesní techniky, stroje pro těžbu a zpracování dřeva

Demižony pro domácí pálenku

Demižony pro domácí pálenku
Výroba vlastní domácí pálenky a moštů, prodej lisů, demižonů a sudů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA agro-centrum Petr Trojan Zemědělská, zahradní, komunální technika
WEBOVÁ STRÁNKA
agro-centrum Petr Trojan
agro-centrum.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Výprodej
Adresa

Adresa

Vlčnovská 758
Uherský Brod 688 01

obchod@agro-centrum.cz
+420 602 601 316


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha