Průmyslové, zahradní nebo armované hadice

Hledáte obchod, kde budete mít na výběr z různých druhů hadic, spojovacích materiálů nebo pryžových výrobků? Pak se spolehněte na velkoobchod společnosti KONEKT-HADICE, který se specializuje právě na tyto produkty.

Průmyslové, zahradní nebo armované hadice, KONEKT-HADICE s.r.o.

Firma zastupuje velké množství výrobců hadic na trhu, mezi které patří Semperflex Optimit, Semperit, a Merlett Technoplastic

V každé oblasti výroby hadic, ať už jde o průmyslové nebo zahradní spolupracujeme jenom s těmi nejlepšími dodavateli. Dvacet let zkušeností na trhu nám dává odborné znalosti. Každý z produktů si může pořídit běžný odběratel k sobě domů, nebo specializovaný řemeslník či jiná firma.

Pořiďte si kvalitní hadici na zahradu


Průmyslové hadice zahrnují mnoho oborů

V této kategorii se rozhodně můžeme vyřádit. Dnešní poptávka je opravdu vysoká, a abychom v tomto oboru mohli splnit každé přání a vyhovět i náročným klientům, musíme se zaměřovat na mnoho způsobů využití průmyslových hadic. Proto se dále člení na zahradní, hadice pro vodu a vzduch z plastu nebo pryže, pro sání kapalin, ty jsou plastové, horkovodní a parní, na ropné látky, svářecí, pro vzduchotechniku, pro sání horkých plynů, jednovrstvé, hadice na potraviny, na sypké látky, chemikálie, potrubní systémy, ploché nebo armatované. Sami vidíte, že zde je opravdu mnoho odvětví pokryto našim sortimentem.

Běžné průmyslové hadice všeho druhu


Zahradní typy hadic používáme v běžných domácnostech nejčastěji

Stále jsou velice oblíbené i zahradní typy hadic, protože ty běžně můžeme vídat u každého rodinného domu. Jsou to flexibilní typy, které se skvěle hodí na zavlažování a polévání.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.konekt-hk.cz

Vydáno 11.08.2017
181 Zhlédnutí
Topováno 05.06.2021
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KONEKT-HADICE s.r.o. Velkoobchod hadice a pryž Pardubice
WEBOVÁ STRÁNKA
KONEKT-HADICE s.r.o.
www.konekt-hadice.cz
Adresa

Adresa

Libišany 152
Libišany 533 45

info@konekt-hk.cz
+420 466 940 062


Najdete nás také zde:

ARES
captcha