Vybudujeme novou halu nebo zrekonstruujeme starou, jsme specialisté na kovové montované haly

Výrobou a montováním hal se zabývá společnost KORES spol. s.r.o. již přes dvacet let. Zajišťují vše podstatné v oboru kovových hal. Provádí rekonstrukce, budují nové haly a dokonce jsou schopni poskytnout vám halu již namontovanou z jejich bazaru, kterou následně demontují, převezou na místo a opět smontují.

Kovové montované haly, KORES, spol.s r.o. Kovové montované haly Tábor

Haly a velké objekty pro podnikání

Podnikáte v průmyslu nebo jakémkoliv jiném odvětví a potřebujete velké prostory? Pak jsou haly nejideálnějším řešením. V této oblasti je totiž na výběr z mnoha různých druhů. Jsme schopni vám vyrobit halu novou a zajistit její vybudování, ale také provádíme opravy a rekonstrukce původních starších objektů. Není pro nás problém zajistit zateplení, výměnu opláštění nebo jinou opravdu těchto objektů. Haly se mohou dodávat jako samostatný celek, který vám vybudujeme na místě. Zařídíme k tomu vše potřebné a zajistíme kompletní výrobu a montáž. Celé haly dodáváme podle představ a potřeb zákazníků, takže podle individuálního plánu a požadavků. Budování hal se provádí v moderním duchu. Používají se kvalitní materiály a vše vypadá velice jednoduše. Přenechejte starosti zkušeným odborníkům, kteří vám vše zajistí. Ať už uvažujete o vybudování nové haly, nebo si chcete pořídit jenom součásti na opravu, vždy se vám budeme naplno věnovat. Provádíme rekonstrukce a zajišťujeme i jakékoliv opravy.

Kovové montované haly Tábor


Součásti hal a samostatné celky

Na trh poskytujeme také samostatné celky, jakými jsou nosné konstrukce, systémy opláštění, sendvičové panely, profilované plechy a ostatní prvky montovaných hal. Více jak dvacet let zkušeností nám dává mnoho zkušeností a také profesionality, s jakou pracujeme každý den. Poskytujeme součásti hal bez montáže nebo je možná také jejich montáž. Montáž se provádí na připravené základy nebo zákazníci mohou požadovat kompletní stavbu. To znamená, že od spodní stavby zajistíme vše přes základy, podlahy a mnoho dalších prací dle dané projektové dokumentace.

Nechte si vybudovat halu pomocí pevného ale jednoduchého stavebnicového stystému


Halsystém představuje velice jednoduchý stavebnicový systém, který je lehký a přitom velice pevný

Základem je jednoduchá montáž, kterou zvládneme velice rychle. Jedná se o stavebnicový systém kovových hal od společnosti KORES. Každý zákazník si pochvaluje tento způsob postavení haly především z ekonomického hlediska. Velice výhodné řešení vybudování nového objektu v rozpětí od 6 do 24 metrů s výškou okapu v rozpětí mezi 3 až 6 metrů. V případě, že by vám stačila k podnikání již použitá konstrukce, tak se obraťte na náš bazar. Každý smontovaný typ demontujeme, zajistíme dopravu, takže jej převezeme na místo a opět smontujeme. Je možné také její vylepšení, zateplení, opláštění či jiné opravy.

Poskytujeme i prodej použitých montovaných hal, které rozebereme, převezeme na místo a následně poskládáme


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.halcentrum.cz

Vydáno 11.08.2017
41 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KORES, spol.s r.o. Kovové montované haly Tábor
WEBOVÁ STRÁNKA
KORES, spol.s r.o.
halbazar.cz
Adresa

Adresa

ČSLA 54
Planá nad Lužnicí 391 11

roman@halcentrum.cz
+420 381 291 840


Najdete nás také zde:

ARES
captcha