KORES, spol.s r.o.
Kovové montované haly Tábor


ČSLA 54, Planá nad Lužnicí 391 11
Dodávka, montáž:
-montované haly
-kovové stavební systémy
-použité haly
-sendvičové panely PUR a minerál
-internetový obchod
www.halcentrum.cz
-haly pro výrobu, průmysl, obchod, nákupní centra,
sklady, sport, zemědělství.

Rekonstrukce průmyslových a zemědělských objektů novým zateplením - sendvičové panely
-zateplování hal

Inženýrské a poradenské služby, projektování, dodávky,
montáže a výstavba hal na klíč:
-montované systémy hal
LINDAB-ASTRON,
-stavební systémy, oplášťování, ocelové profily,
klempířské prvky, žlaby a svody LINDAB - ASTRON
-stavební zámečnické a ocelové konstrukce
-opláštění hal zateplené a nezateplené, skládané pláště,
sendvičové panely PUR,
minerál, polystyrol, BROLLO, BALEXMETAL P-Systems
-střešní panely s integrovanými fotovoltaickými články
-sendvičové panely i pro zemědělství speciální typ
Agrozoo PVR.
Internetový obchod:
-použité haly, halové areály, reality, sklady, halové systémy
a prvky
-dodavatelské firmy v oboru.

Produkty
  • šrouby a vruty, matice a podložky, nýtovací komponenty, klíny a pera, pojistné kroužky, kotevní technika
  • ropné plošiny, průmyslové manufaktury, elektrárenské provozy, pivovarská zařízení, textilní závody, strojírenské továrny, průmyslové pece, průmyslové sklady, železárenské závody
  • renovace bytových domů, zateplení paneláků, modernizace rodinných domků, opravy střech, zateplení objektů, výměna oken
  • minerální vlna, sendvičové panely s polyuretanem, tepelné a akustické izolace, hydroizolační a bazénová fólie
  • montážní haly, schodiště a zábradlí, vrata a oplocení, zámečnické konstrukční prvky, městský mobiliář, kovové konstrukce výroba
  • tyče tvarovky, sloupky a balustrády, mřížové ploty, umělecké zámečnictví, brány a zábradlí

Instalatérské práce Plzeň, služby v oboru voda, topení, plyn, montáž ústředního topení, revize.

Instalatérské práce Plzeň, služby v oboru voda, topení, plyn,  montáž ústředního topení, revize

Prodej tuhých paliv a sypkých materiálů, autodoprava - přeprava sypkých hmot.

Prodej tuhých paliv a sypkých materiálů, autodoprava - přeprava sypkých hmot

Související články
Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

G Import spol. s r.o.

Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

Provětrávané fasády patří mezi moderní řešení tepelně-izolačních vlastností, které dá domu či budově nový šmrnc a prodlouží jejich životnost. Slouží jako náhrada klasického řešení zateplení polystyrenem a přináší mnoho výhod a kvalit. A o takovou kvalitu fasádních obkladů se postará firma G Import spol. s r.o.


Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

ILTEGRO, spol. s r.o.

Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

Podíváme se, co vlastně fasádní konstrukce společnosti ILTEGRO, spol. s r.o. představuje, jaké má výhody a kde se používá. Jedná se především o hliníkové profily, které jsou nosnou konstrukcí pro větrané fasády. Uplatnění najdou pro obytné domy, rodinné stavby, panelové byty, obchodní centra a pro mnohé další objekty. Velice snadno se přizpůsobí a mají variabilní možnosti použití.


Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

ATLANTA, a.s.

Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

Výstavba rodinných domů, bytů, průmyslových zón, různé opravy, rekonstrukce, zemní práce a mnoho dalšího, vyžaduje ruce, zkušenosti a dovednosti profesionálů. Jedině tak je možné uskutečnit dokonalé stavební projekty, které mají následně sloužit k bydlení, firemnímu provozu nebo k výrobě. Pokud hledáte pro tento účel stavební firmu s dlouholetou tradicí a nemalými zkušenostmi, tak svoje služby vám poskytne společnost ATLANTA, a.s. se sídlem v Novém Šaldorfě, okres Znojmo.


Prodej hliníkových a nerezových profilů

FESTO-ŠTODT s.r.o.

Prodej hliníkových a nerezových profilů

Sháníte spolehlivou firmu, která bude mít vlastní skladové zásoby, atesty a dopravu zařídí kamkoliv? Pak si vyberte osvědčenou firmu, která v této oblasti má rozhodně co poskytnout. Prodáváme nejenom hliníkové a nerezové profily, ale i mnoho dalších produktů.


Firemní články
Vybudujeme novou halu nebo zrekonstruujeme starou, jsme specialisté na kovové montované haly

Vybudujeme novou halu nebo zrekonstruujeme starou, jsme specialisté na kovové montované haly

Výrobou a montováním hal se zabývá společnost KORES spol. s.r.o. již přes dvacet let. Zajišťují vše podstatné v oboru kovových hal. Provádí rekonstrukce, budují nové haly a dokonce jsou schopni poskytnout vám halu již namontovanou z jejich bazaru, kterou následně demontují, převezou na místo a opět smontují.


Montované halové systémy

Montované halové systémy

Nové kompletované montované halové systémy nebo jejich jednotlivé části určené k renovacím prodává včetně servisu a montáže společnost KORES, spol. s r.o. z Tábora.


Sendvičové panely Tábor

Sendvičové panely Tábor

Sháníte kvalitní izolační sendvičové panely? Kompletní sortiment včetně montážního a spojovacího materiálu naleznete za dobré ceny u firmy KORES, spol. s r.o. z Tábora.


Montované haly Tábor

Montované haly Tábor

KORES, spol.s r.o. je společnost z okolí Tábora, která se zabývá výstavbou nových, opravami a rekonstrukcemi starých halových objektů i jejich zateplováním.


Dodávka a montáž montovaných ocelových hal Planá nad Lužnicí - haly na klíč, zateplování

Dodávka a montáž montovaných ocelových hal Planá nad Lužnicí - haly na klíč, zateplování

Dodáváme a montujeme ocelové haly, halové objekty, nosné konstrukce, opláštění, sendvičové panely, zateplovací systémy - Planá nad Lužnicí.


Pronájem halových prostor – hledejte zájemce na volný prostor online

Pronájem halových prostor – hledejte zájemce na volný prostor online

Pronájem halových prostor uveřejněný online na webových stránkách společnosti KORES. Společnost KORES již několik let se zabývá stavbou, opravou, rekonstrukcí nebo zateplováním velkých halových prostor. S jednou nabízených služeb je i inzerce nevyužitých halových objektů. Pomohou a poradí Vám jak investovat do Vaší nepoužívané haly. Pokud jste majitelem haly, která je nevyužita, můžete ji prostřednictví firmy KORES nabídnout k pronájmu. Třeba právě teď u nich na stránkách někdo hledá halu pro své budoucí podnikání a na Vaši nabídku čeká. Tak neváhejte a kontaktujte firmu KORES se svým inzerátem, určitě Vám rádi vyjdou vstříc a poradí Vám jak postupovat v případě pronájmu.


Halové systémy, halsystém | Tábor

Halové systémy, halsystém | Tábor

Lehké montované haly jsou ekonomicky výhodným řešením pro skladování a pracovní prostory. Dovezeme a postavíme Vám halu na klíč od šesti do dvaceti čtyř metrů délky. Půdorys budovy může být až dva tisíce m2. Budova je připravena jako stavebnice, vhodná pro sestavení samotnými objednavateli. Především se hodí firmám podnikajícím ve stavebnictví a podobných oborech. Materiál dodáváme i s projektovou dokumentací a statistickým výpočtem. Na přání halu sami sestavíme. Mohou být otevřené jen jako přístřešek, nebo uzavřené a vhodné jako sklad nebo pracoviště. Navíc si můžete doobjednat nosné konstrukce objektů, kotevní a montážní materiál, plechy pro střechy, klempířské prvky a systémy pro odvodnění a další doplňky.


Zateplení, rekonstrukce a modernizace halových objektů

Zateplení, rekonstrukce a modernizace halových objektů

Opravujeme, rekonstruujme, modernizujeme anebo zateplujeme halové objekty Společnost KORES vám nabízí služby ohledně zateplování halových fasád, které zahrnují: - Vypracování nutné dokumentace - Kontrola aktuálního stavu konstrukce haly, případná oprava - Demontáž či odstranění stěn a systému opláštění střechy daného objektu - Dodávka všech potřebných materiálů pro zateplení - Kompletní montáž Zateplování provádíme u všech halových objektů, které jsou určené na skladování, samotnou výrobu, logistiku, obchod, služby, sport, servis, zemědělství a podobně. Zateplování provádíme u objektů po celé České republice. Prohlédněte si na našich webových stránkách fotografie již realizovaných projektů, které vám přiblíží provedení zateplení halových objektů.


Bazar halových systémů, halbazar | Tábor

Bazar halových systémů, halbazar | Tábor

Použité, ale stále plně funkční montované haly pro Vás shromažďujeme na našich internetových stránkách v sekci Halbazar. Máme tu samotné konstrukce, sila a haly od 250 do 1000 m2 a jejich další části, jako jsou sendvičové panely, tepelná izolace, krytina, okna, dveře či vrata, interiérové jeřáby a další klempířské prvky a doplňky. Pro rychlou a bezpečnou opravu Vaší haly či dopravu a práci v ní máme kategorii jeřábů, nakladačů a zvedacích vozíků, dopravní techniky, generátorů, montážních plošin, lešení a ručního nářadí. Haly můžete u nás vykupovat i prodávat v celku i rozmontované. Při koupi danou halu odborně rozmontujeme, převezeme na nové místo a opět zkompletujeme a doplníme o přikoupené díly.


Prodej hal, použité haly Planá nad Lužnicí - sklady, areály

Prodej hal, použité haly Planá nad Lužnicí - sklady, areály

Nabídka prodeje a pronájmu nových i použitých halových objektů - nemovitostí. Sklady, areály, komerční, průmyslové a zemědělské nemovitosti, areály, pozemky,atp. Haly jsou v rámci nákladové situace výhodným řešením. Rozměrově máte výběr z 6 - 24 metrů a výšky okapu 3 - 6 metrů. Celou stavebnici je možné postavit "svépomoci" a proto je celý systém určen především pro koncové zákazníky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Montované haly jako vhodné místo pro výrobu - Tábor

Montované haly jako vhodné místo pro výrobu - Tábor

Chcete rozšířit výrobu a přemýšlíte o vhodných prostorách? Jedním ze způsobů, jak rozšířit výrobu, jsou montované haly. Dodáváme je v různých velikostech i s různým rozpětím okapů. Určit si můžete i půdorysnou plochu. A z jakých parametrů máte na výběr? Montované haly dodáváme s volným rozpětím hal od 6 do 24 metrů, výška okapů může být 3 až 6 metrů a půdorysná plocha může dosáhnout až 2 tisíc m2. Předností montovaných hal je jejich jednoduchá stavba. Montované haly nabízíme způsobem – “objednej a postav si sám”. V případě zájmu haly i namontujeme a zajistíme jejich kompletní stavbu. Vše záleží na individuálním přání zákazníka. Našim klientům se vždy snažíme vycházet vstříc ve všech jejich požadavcích. Vzájemná komunikace a kvalitně odvedená práce je pro nás základním pilířem firemní politiky. Záleží nám na spokojenosti klientů, kteří jsou u nás na prvním místě. Pro koho jsou montované haly vhodné? - montážní a stavební firmy - stavební společnosti - dodavatelé a zprostředkovatelé z oboru - koneční investoři Montované haly dodáváme v případě zájmu s doplňkovými systémy. Objednat si můžete například nosné kovové konstrukce objektů, opláštění a odvodnění střechy, ventilační turbíny, systémy zateplení a mnoho dalších. Pokud vás montované haly zaujaly, kontaktujte nás. Vytvoříme vám individuální cenovou nabídku a poradíme vám, která hala je pro vás nejlepší. Najdete nás v Plané nad Lužnicí v okrese Tábor.


Prodej halových objektů, okr. Tábor.

Prodej halových objektů, okr. Tábor.

Nabídka prodeje a pronájmu halových objektů - nemovitostí. Sklady, areály, komerční, průmyslové a zemědělské nemovitosti. Můžete nabízet i poptávat nemovitosti z oboru halových objektů a staveb.


Sendvičové panely.

Sendvičové panely.

Prodáváme, anebo dodáváme s montáží širokou nabídku kovových izolačních sendvičových panelů s izolací PUR a minerální vlna na celém území ČR. Tl. panelů od 30 do 150 mm, střešní a stěnové, řezané na míru, v různém provedení a profilaci povrchů. Provedeme zaměření objektu, zpracujeme návrh provedení a kladecí plány, vč. všech potřebných kompletačních prvků, spojovacího a montážního materiálu, prosvětlení a klempířiny, atd. Vždy za výhodné ceny na trhu. Kompletní nabídku panelů a orientační ceník naleznete na našem webu www.halcentrum.cz. Speciální nabídka - Panely AGROZOO pro agresivní prostředí (např. stáje). - Střešní panely s integrovanými fotovoltaickými články.


Prodej hal, použité haly Planá nad Lužnicí.

Prodej hal, použité haly Planá nad Lužnicí.

Prodej a pronájem, montované haly, kovové stavební systémy, použité haly, sendvičové panely.


Montované haly, Planá nad Lužnicí

Montované haly, Planá nad Lužnicí

Nabízíme montáže, dodávky: ocelové haly, halové objekty, nosné konstrukce, opláštění, sendvičové panely, zateplovací systémy. Poskytujeme inženýrské a poradenské služby, projekty a montáže hal na klíč.


Kovové izolační sendvičové panely za skvělé ceny.

Kovové izolační sendvičové panely za skvělé ceny.

Prodáváme, anebo dodáváme s montáží, včetně nosných konstrukcí kovové sendvičové, izolační panely s izolací PUR, anebo minerální vlna, za mimořádně výhodné ceny na trhu. Více na našich www stránkách.


Montované haly Planá nad Lužnicí.

Montované haly Planá nad Lužnicí.

Dodávka, montáž: -montované haly -kovové stavební systémy -použité haly - sendvičové panely PUR a minerál -internetový obchod www.halcentrum.cz -haly pro výrobu, průmysl, obchod, nákupní centra, sklady, sport, zemědělství.


Použité haly

Použité haly

Od roku 1993 prodáváme a nakupujeme použité haly, stojící a rozmontované, jejich nosné konstrukce, profilové plechy, součástí hal, atd. Provedeme odbornou demontáž stojící haly, naložení a dopravu rozmontovaných konstrukcí do místa nové stavby, zpětnou montáž haly na novém místě a případně její dokompletování o nové díly, opláštění, atd. Nabídku použitých hal naleznete na našich webových stránkách www.halcentrum.cz, anebo www. halbazar.cz. Vaše použité haly a halové konstrukce určené k prodeji zde můžete zdarma inzerovat.


Montované haly

Montované haly

Od roku 1993 dodáváme a montujeme ocelové montované haly, anebo jejich jednotlivé součásti - nosné konstrukce, sendvičové panely, trapézové plechy, klempířské prvky a odvodnění střech, atd. Garantujeme jednoduché, lehké a optimální provedení a výhodné ceny pro haly o volném rozpětí od 10 do 30 m a pro půdorysnou plochu hal do 2000 m2. Více informací naleznete na našem webu www.halcentrum.cz., kde můžete přímo zadávat svoje poptávky.