Svařování plastů - nárazníky, kryty světlometů, ventilátory i blatníky

Svařování plastů Pavel Petroš

Svařování plastů - nárazníky, kryty světlometů, ventilátory i blatníky

Svařování plastů Pavel PetrošSvařování auto a moto plastů, mezi které patří nárazníky, světlomety, blatníky, budíky a další části vašeho automobilu

Potkala vás nehoda nebo srážka? Či se jednalo jenom o chvilku nepozornosti a malér je na světě? Ztratili jste při nehodě nějaký díl vašeho vozu? Nebo máte značně poškozenou některou z hlavních či vedlejších částí? Pak neváhejte a obraťte se na zkušené odborníky ve svařování plastů Pavla Petroše v Brně.

Opravy auto moto plastů, Svařování plastů Pavel Petroš

Firma spolehlivě funguje již mnoho let

Od roku 1995 se tato firma zabývá svařováním plastů a jejich opravou. Základem každé dobře vykonané práce je samozřejmě kvalitní vybavení a speciální technika. Používají profesionální techniku a přístroje od firmy Leister.

Svařování plastů na auto a moto díly


Ztratili jste nějaký díl na automobilu?

V tomto případě neváhejte a obraťte se na opravy a svařování auto dílů. Často se stává, že při nehodě dojde ke ztrátě některého dílu nebo ke značné deformaci. Ovšem není se čeho obávat. S vysokou precizností a přesností vám pomůžeme profesionálním způsobem opravit vašeho miláčka. Dokážeme nahradit součást opravou a svařováním nebo vymodelovat novou součást. Vše vyladíme do sebemenších detailů.

Prodej svařovacích drátů


Opravy, svařování a modelování

Automobilové díly a součásti z plastu se mohou týkat nárazníků, světlometů, sahary, ventilátorů, blatníků, filtrových boxů, sání, chladiče a mnoho dalších. Moto plasty se týkají kapotáže, světlometů a ostatních prvků. Uděláme vše proto, abyste co nejdříve opět mohli vyjet z naší opravy a měli autíčko jako nové.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.svarovaniplastubrno.cz


Vydáno 22.08.2017
194 Zhlédnutí
Topováno 12.08.2019