Průmyslová LED svítidla Weidmüller řady WIL - úsporné osvětlení pracovních prostor

EMS ELEKTRO s.r.o.

Průmyslová LED svítidla Weidmüller řady WIL - úsporné osvětlení pracovních prostor

EMS ELEKTRO s.r.o.
Univerzální přístroj na měření a analýzy elektrické energie a vzduchu

Firma EMS ELEKTRO s.r.o. se přichází s převratným řešením. Odpovědí na často kladené otázky, kde a jakým způsobem ve firmě ušetřit, je univerzální přístroj, který měří a analyzuje elektrickou energii a průtok stlačeného vzduchu a na základě zpracování těchto informací situaci vyhodnotí a následně nám uspoří náklady ve výrobě.

Energy Monitor SME-16-3, EMS ELEKTRO s.r.o.

Chcete ve firmě navýšit zisky?

Pak je potřeba přemýšlet právě opačným způsobem a to tím, kde byste mohli ušetřit. Úspora nákladů je častým tématem jak v malých tak i větších firmách. Často se udává, že až 40% energie se vyplýtvá ve formě ztrát stlačeného vzduchu. Jenomže jak zjistit tato data u stroje, který není vybaven měřicími přístroji nebo zobrazovacími jednotkami?

Využijte přístroj na měření elektrické energie


Zařízení pro monitoring spotřeby elektrické energie a vzduchu pro stroje se jmenovitým proudem 16A 3 fáze a připojením vzduchu

Spotřebu provozních médií u výrobních linek a strojů je potřeba hlídat. Připojení přístroje Energy Monitor SME-16-3 je jednoduché a zajišťují jej průmyslové konektory nebo pevné přípojné svorky. Vzduch se měří pomocí rychlospojek. Veškeré údaje zpracovává vysoce kvalitní software.

EMS Elektro, představuje přístroj Energy Monitor SME-16-3


Jaké hodnoty tímto způsobem lze měřit?

V současnosti můžete volně měřit hodnoty elektrické energie: napětí, proud, příkon, frekvenci, účiník, napětí až 400V a proud až 125A. Další je průtok stlačeného vzduchu a to až do hodnoty 2000l/min. Podle vyhodnocených dat můžete zjistit, v jaké kondici se vaše zařízení nachází. Data slouží jako podklady pro ISO 50001 nebo povinný energetický audit.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ems-elektro.cz/


Vydáno 02.10.2017
87 Zhlédnutí
Topováno 12.08.2019

Chladicí jednotky

Chladicí jednotky

Chladicí jednotky Pfannenberg, klimatizační zařízení pro rozvaděče

Vizuální a akustická signalizace

Vizuální a akustická signalizace

Optická a akustická signalizace Pfannenberg a Schneider Electric

Servis chladicích jednotek Pfannenberg

Servis chladicích jednotek Pfannenberg

Servis chladicích jednotek, opravy klimatizačních zařízení Pfannenberg