Stěhování strojů, montáž i demontáž obráběcích center

Radek Kocián - MODEKO

Stěhování strojů, montáž i demontáž obráběcích center

Radek Kocián - MODEKO
Stěhování strojů, montáž i demontáž obráběcích center

Hledáte spolehlivou, přesnou a kvalitní firmu, která vám převeze a přestěhuje různé stroje z místa na místo? Ať se jedná o jeden stroj nebo jeden druh zařízení či jich bude více, můžete se v každém ohledu stěhování a také následné montáže spolehnout na firmu Radka Kociána – MODEKO.

transport strojů, Radek Kocián - MODEKO

Transport strojů

Nákupem další haly či postavením nové vznikají určité problémy spojené se stěhováním. Jakmile se firma začne rozrůstat, je nutné občas něco přestěhovat. Velké stroje a další zařízení nelze přemisťovat bez těžké techniky a zkušeností. Pokud potřebujete stroje přemístit, musíte se tedy obrátit na firmu, která podobný převoz strojů a ostatního zařízení běžně provádí a proto to ovládá dokonale.

Profesionální stěhování strojů


Stěhování strojů a jiných technologií

Hlavní činností firmy je stěhování strojů, které provádíme v rámci celé ČR. Vyložíme náklad z návěsu a přesuneme na určené místo. Stroje zakotvíme, vyrovnáme nebo naopak odkotvíme, přesuneme a naložíme. Potřebujete stroj nebo jiné zařízení naložit do námořního kontejneru? To pro nás není žádný problém!

Reference - stěhování strojů


Montáž a demontáž strojů, zařízení a ocelových konstrukcí

Firma disponuje také vysoce kvalifikovanými odborníky, kteří ve svém oboru znají každý detail, a proto jsou schopni vám demontovat stroj a následně po převozu opět smontovat. Provádí také zámečnické práce například výrobu zakázkových ocelových konstrukcí, regálových sestav a stolů. Nejsou jim cizí ani soustružnické a elektroinstalační práce.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.modeko-kocian.cz/


Vydáno 07.09.2017
169 Zhlédnutí
Topováno 11.11.2020

Stěhování, transport strojů

Stěhování, transport strojů

Stěhování a transport strojů pomocí speciálních transportních podvozků

Montáže a demontáže strojů

Montáže a demontáže strojů

Montáž a demontáž, elektroinstalační práce - kompletní příprava před a po stěhování stroje

Zámečnické práce

Zámečnické práce

Zámečnické práce a zakázková kovovýroba za použití moderních i klasických technologií