Zahradnické centrum Brabec, s.r.o.Zahradnické centrum Brabec překvapuje, najdete zde totiž kromě všelijakých rostlin také dárkové zboží

Hledáte už nějakou dobu pěkný a stylový dárek pro někoho blízkého? Nechcete kupovat pořád to samé, co najdete v každém běžném velkém obchodním řetězci? Pak přijďte k nám a můžete si nakoupit do svého domova květiny, jak řezané, tak zahradní rostliny a přitom pohodlně pořídit i krásné dárky pro své blízké a přátele.

Zahradní dekorace, mrazuvzdorná keramika, Zahradnické centrum Brabec, s.r.o.

Svíčky, mýdla, koření, vína nebo čaje

To všechno skýtá dárkové zboží. Každou maličkostí uděláte někomu blízkému velkou radost. Darovat můžete krásnou svíčku na pohled s příjemnou a líbeznou vůní, která se pomalu rozplyne, jakmile začne hořet. Víno je zkrátka požitek. Pro ty, kteří mají rádi lahodnou chuť rozplývající se na jazyku. Naopak pro lidi, kteří neholdují alkoholu, je zde skvělý pečený čaj. Obzvláště radost uděláte někomu dárkovým poukazem.

Svíčky, vína, čaje, koření a mýdla


Každý správný zahrádkář potřebuje také zahradní doplňky

Na běžnou práci na zahradě potřebujeme různé pomůcky. Máte jako koníčka výsadbu stromečků a dalších krásných třeba i kvetoucích rostlin? Aby se nám dobře pracovalo, potřebujeme k tomu mít zahradní doplňky, které usnadní naši práci, ale také mohou být přepychovým doplňkem pro naši zahradu nebo náš domov. Co takhle betonovou lucernu? Ta se bude na zahradě vyjímat.

Okrasné sochy a betonové nádoby


Rostliny na balkon, do interiéru nebo ven na zahrádku

Kromě rostlin u nás najdete také květináče nebo samo zavlažovací truhlíky, které máme v různých barvách, stylech i velikostech. Půvabné jsou i keramické květináče.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.brabeczc.cz


Vydáno 07.09.2017
303 Zhlédnutí