Zekof, s.r.o.

Přesné výpalky o síle 1 - 200 mm

Zekof, s.r.o.Kompletní strojírenská výroba – soustružení, kovoobrábění, frézování

Firma Zekof se nachází v Lošticích u Šumperka. Jejich práce je však známá po celé České republice. Zpracovávají zakázky také pro Slovenskou republiku i do ostatních zahraničních států. Hlavním cílem je spokojenost zákazníků a také dobrá výsledná kvalita každého kousku, který od nich odchází.

Karusel, strojírenská výroba, Zekof, s.r.o.

Konvenční obrábění

Oblast konvenčního obrábění zahrnuje soustružení, frézování, kovoobrábění a vrtání. Pracují samozřejmě na specializovaných strojích. Jejich obráběcí centrum poskytuje skvělou možnost, jak mohou dokonale a přesně obrábět na CNC strojích a také mohou provádět 3D měření. Jsou držitelé certifikátů ISO 9001:2016 a 14001:2016.

Podívejte se na kvalitní strojové vybavení


Přesně opracují jakékoliv i technicky náročnější součástky

Sháníte dobrou firmu na výrobu mechanických součástí? Strojní průmysl je opravdu široký a obrábění, frézování a také soustružení zde má pořád své velké zastoupení. Firma se zaměřuje na výrobu odlitků, svařenců a rotačních dílů. Pohybují se zejména v oblasti středně těžkého strojírenství.

Kompletní strojírenská výroba, odlitky, svařence a mnoho dalšího


Potřebné strojní vybavení

Bohaté strojní vybavení zaručuje dobře vykonanou práci. Disponují svislým soustruhem – Karusel, ale mají také horizontální vyvrtávačky nebo pálicí automaty. Vertikální soustružení je možné do průměru 3500mm, u horizontálního je možné do průměru 900mm. Zákazníci se na nás mohou také obrátit v případě zájmu o tryskání a opracování.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zekof.cz


Vydáno 07.09.2017
69 Zhlédnutí
Topováno 25.05.2018