Průmyslová filtrace, která zabrání, aby se do ovzduší dostávaly nečistoty

Odsávání a filtrace vzduchu není v dnešní době žádná legrace. Existují předepsané normy, které se musejí dodržovat. Každý občan má přeci nárok na to, aby dýchal zdravý a čistý vzduch a ne škodlivé výpary, které ponesou tuny prachu a nečistot.

Průmyslová filtrace, Filtr Zeos s.r.o

Každé zařízení je ekologické

Čistější ovzduší to znamená lepší životní prostředí a díky tomu můžeme žít ve zdravějším a příjemnějším světě. Tato firma je tradičním dodavatelem komplexního řešení pro každého zákazníka. Řešíme problematiku odsávání, filtrace a likvidaci prachu. Celým procesem Vás budeme provázet, od samého projektu, přes výrobu, montáž, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a zaručení provozu a následného servisu.

Průmyslová filtrace – moderní technologie


Zakázky realizujeme v mnohých evropských zemích

Zařízení pomůže snížit emise prachu, které se dostávají do ovzduší. Velice výkonné jsou v tomto ohledu hadicové filtry, ty pročišťují vzduch, který je znečištěný pevnými částicemi prahu. Mezi další často používané se řadí filtry na zásobníky a sila nebo také bodové filtry. Každý projekt je individuální a vyráběný dle nejnovější technologie.

Filtrace je vhodná i pro zemědělské provozy


Kde se tyto průmyslové filtry dají použít?

Jistě Vás také bude zajímat konkrétní typ použití. Filtrační průmyslové systémy využívají cementárny, vápenky, cihelny, štěrkovny, pískovny, slévárny nebo také tavírny barevných a lehkých kovů, ocelárny, obalovny živičných směsí dokonce i sklenářský a keramický průmysl. Samozřejmě Vás jistě napadnou také chemické závody, kam se řadí i gumárenský průmysl.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.filtrzeos.cz

Vydáno 07.09.2017
81 Zhlédnutí
Topováno 05.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Čistější ovzduší díky filtrům od firmy Filtr Zeos

Čistější ovzduší díky filtrům od firmy Filtr Zeos
Cementárny, vápenky, kamenolomy, pískovny, ale i slévárny, ocelárny či kotelny. Všude tam dochází k velkému prášení a znečišťování ovzduší. Pomoci s tím může firma Filtr Zeos s.r.o. Hradec Králové. Vyrábíme totiž filtry a další zařízení pro čistější ovzduší. Kromě toho vám také usnadníme dopravu ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Filtr Zeos s.r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
Filtr Zeos s.r.o
www.filtrzeos.cz
Adresa

Adresa

Bieblova 887/3
Hradec Králové 500 03

info@filtrzeos.cz
+420 494 940 666


Najdete nás také zde:

ARES
captcha