Čistější ovzduší díky filtrům od firmy Filtr Zeos

Cementárny, vápenky, kamenolomy, pískovny, ale i slévárny, ocelárny či kotelny. Všude tam dochází k velkému prášení a znečišťování ovzduší. Pomoci s tím může firma Filtr Zeos s.r.o. Hradec Králové. Vyrábíme totiž filtry a další zařízení pro čistější ovzduší. Kromě toho vám také usnadníme dopravu surovin pomocí šnekových dopravníků, rotačních podavačů a podobně.

Filtry a další zařízení pro čistější ovzduší všude tam, kde dochází k velkému prášení, vyrábí firma Filtr Zeos.

Naše filtry: Čistota ovzduší je naše hlavní starost

Nejen v místech, kde se zpracovávají nerostné suroviny, dochází k velkému prášení. Abychom předcházeli znečištění ovzduší a dalším provozním potížím, na základě měření úletu pevných částic navrhneme řešení odprášení, odsávání a filtrace tuhých emisí.

Specializujeme se totiž na výrobu filtračních zařízení. Dodáváme průmyslové filtry, tkaninové hadicové filtry, které se montují přímo na zdroj prašnosti, cyklony, těsnící klapky a mnohé další. Postaráme se o vše od projektu přes výrobu a montáž až po uvedení filtrace do provozu a její servis.

Filtr Zeos – filtry pro čisté ovdzuší


Podavače a dopravníky pro ulehčení výroby

Kromě filtrace a odprášení vám také ulehčíme průmyslovou výrobu. Vyrábíme a dodáváme totiž rotační podavače a šnekové dopravníky, které využijete pro podávání a dávkování zrnitých nebo práškových materiálů a při dopravě sypkých nelepivých materiálů.

Zajišťujeme samozřejmě také záruční a pozáruční servis našich výrobků, ale i kontrolní prohlídky a revize filtrů nebo jejich přestavby a modernizace. Filtry, šnekové dopravníky, rotační podavače a další také opravujeme.

Využijte našich služeb a pořiďte si filtry, dopravníky i podavače, které se pyšní vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Vyberte si z našeho sortimentu produkty, které potřebujeteVydáno 26.09.2016
31 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Průmyslová filtrace, která zabrání, aby se do ovzduší dostávaly nečistoty

Průmyslová filtrace, která zabrání, aby se do ovzduší dostávaly nečistoty
Odsávání a filtrace vzduchu není v dnešní době žádná legrace. Existují předepsané normy, které se musejí dodržovat. Každý občan má přeci nárok na to, aby dýchal zdravý a čistý vzduch a ne škodlivé výpary, které ponesou tuny prachu a nečistot.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Filtr Zeos s.r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
Filtr Zeos s.r.o
www.filtrzeos.cz
Adresa

Adresa

Bieblova 887/3
Hradec Králové 500 03

info@filtrzeos.cz
+420 494 940 666


Najdete nás také zde:

ARES
captcha