SlimbeeTrápíte se s nadváhou? Změňte to a zhubněte trvale!

Zdravá strava, cvičení, hladovění, neustále špatná nálada. Už toho máte také tak akorát? Řekněte si tak a „DOST“ a změňte svůj život k lepšímu tím, že si zvolíte dietu, která konečně bude fungovat a pomůže vám shodit přebytečné kilogramy. Tato hyperproteinová dieta patří do skupiny ketogenních diet, které jsou založeny na přísunu většího množství bílkovin a proteinů, abychom neshodili svaly, ale snížíme přísun sacharidů a tuků a díky tomu naše tělo bude hubnout!

Hyperproteinová dieta, Slimbee, Ostrava

Hyperproteinová dieta a její výhody

Tento hubnoucí program se nazývá PROTIFAST a má za úkol pomoci všem lidem, jakéhokoliv věku nebo pohlaví, aby shodili tolik kilogramů, kolik si představují a následně po skončení této diety si tuto váhu udrželi. Už žádný jo-jo efekt! Pryč s neplatnými pokusy, po kterých opětovně přiberete. Zkuste změnu!

Vyzkoušejte společně s námi program PROTIFAST


Co probíhá v těle a jak hubneme?

Díky přísunu většího množství bílkovin a kvalitních zdrojů se sníženým příjmem sacharidů, začne tělo využívat váš vlastní tuk ke spotřebě energie. Tuk se přeměňuje na ketolátky a tělo se dostává do ketózy. Nemusíte se ničeho obávat, jde o přirozený proces, který se běžně v lidském těle odehrává akorát méně často. Ketolátky, vytvořené z tuku, jsou hlavním zdrojem energie pro svaly, mozek a celé naše tělo.

Jak celé hubnutí probíhá? Čtěte zde


Dieta je rozdělena do 3 fází

První fáze se odehrává 5-10 dní a musíte jíst jídla dle jídelníčku. Ovšem hladovět určitě nebudete. Dává se několik jídel denně a těšit se můžete na sladké a především na spoustu zeleniny. Další fáze probíhá 7- 21 dní. A třetí fáze je udržovací. Kila, která člověk shodí, přeci jen nechce nabrat zpátky. Podívejte se na stránky Slimbee. Zde Vám dokážou zodpovědět mnoho otázekVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.slimbee.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zatočte s nadváhou! Zdravé hubnutí vám zajistí dietní poradna Slimbee

Zatočte s nadváhou! Zdravé hubnutí vám zajistí dietní poradna Slimbee

Hektický životní styl, ne zrovna ideální stravovací návyky a další faktory mají často za následek nadváhu či obezitu. V České republice se s tímto problémem potýká více než polovina dospělých. Patříte mezi ně? Zkoušíte různé diety a produkty na hubnutí, ale pořád se vám nedaří trvale zhubnout? Nebo ani nevíte, jak s hubnutím začít? Pomůže vám dietní poradna Slimbee.

Vydáno 06.04.2017Vydáno 28.09.2017
162 Zhlédnutí