Kovovýroba - ABA Šumperk s.r.o.

Firma vyrábí nerezové výrobky pro gastronomii a zdravotnictví. Jedná se zejména o vybavení pekáren, laboratoří nebo jiných hygienicky náročných provozů. Ve velké míře je výroba zastoupena také svařenci a to do hmotnosti až 5 tun.

Kovovýroba, ABA Šumperk, společnost s ručením omezeným

Průřez časem

Postupem času se tato společnost začala rozšiřovat a v dnešní době disponuje moderním vybavením a také dobrým technickým zázemím. Důkazem toho jsou i různé nástroje, které poskytují své volné kapacity pro klienty. K dispozici je například zakružovač plechů nebo zakružovačka profilů. Zaměřují se i na výrobu těžších tlustostěnných svařenců, zejména pro zemědělské a lesnické stroje, podvozky a kabiny dopravních prostředků.

Také zde najdete výrobu tlakových nádob do 10 bar


Produkty a služby

Firma se zaměřuje na výrobu produktů pro vzduchotechniku. K tomu náleží i ostatní filtrační zařízení. Vyrábíme také části zemědělských strojů, lesní a dopravní techniku, zaměřujeme se i na různé produkty ze stavebnictví. Další je výroba netlakových nádob a potrubí nebo strojů k mísení zeminy. Setkali jsme se už s ledasčím, tak nás klidně něčím můžete zkusit překvapit.

Zařízení a technologie, kterými naše firma disponuje


Provádíme i povrchovou úpravu a montáž

Máme mnoho speciálních strojů, které nám pomáhají v každodenní práci. Bohaté obráběcí centrum CNC. Zaměřujeme se také na dělení materiálu, k tomu nám pomáhají speciální stroje. Mezi další naše zařízení patří stroje pro tváření profilů a trubek nebo tváření plechů. Svařujeme díly pro vzduchotechniku, ocelové konstrukce nebo díly pro zemědělské stroje.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.abasumperk.cz

Vydáno 29.09.2017
48 Zhlédnutí
Topováno 16.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Tlustostěnné a tenkostěnné svařování oceli, hliníku, nerezu a dalších materiálů

Tlustostěnné a tenkostěnné svařování oceli, hliníku, nerezu a dalších materiálů
Výroba vzduchotechniky, části zemědělských strojů i netlakových nádob, nerezových i dalších mechanických produktů téměř vždy vyžaduje proces svařování. Společnost ABA Šumperk se zabývá výrobou výše zmíněných i dalších produktů, přičemž klade velký důraz na finální operace svařování.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ABA Šumperk, společnost s ručením omezeným
WEBOVÁ STRÁNKA
ABA Šumperk, společnost s ručením omezeným
www.abasumperk.cz
Adresa

Adresa

Zábřežská 73
Šumperk 787 01

internet@selectsystem.cz
+420 777 746 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha