Hardware a software pro evidenci osob

Chcete celý docházkový systém zjednodušit? Pak pro Vás má řešení firma DUHA systém, spol. s.r.o., která vyvíjí a vyrábí zařízení pro sbírání podobných dat. Výsledkem je unikátní systém, který zjednoduší práci vašich zaměstnanců.

Evidence osob, docházkový systém, DUHA system, spol. s r.o.

Proměnlivý systém, který je různorodý a dá se využít mnoha způsoby

Elektronický způsob evidence odchodů a příchodů osob je nezbytné mít na každém pracovišti. Jenomže si to můžete zjednodušit v mnohých dalších oblastech. A to nejenom sobě, ale také svým zaměstnancům. Novinkou je hardware, který zpracovává veškeré údaje. Zaměstnanec může mít pouze jednu kartu a s tou vyřeší všechno.

Celý systém je proměnlivý jako duha


Jedna karta vše vyřeší

Pomocí jedné karty vyřešíte přístupy na pracoviště, veškeré příchody i odchody. Následně uvidíte přehlednou a sympaticky uspořádanou docházku. Díky tomu se můžete kdykoliv podívat na pracovní doby zaměstnanců. Snadno zde překontrolujete veškerá školení a BOZP. Tato karta slouží také k objednání a výběru stravy. Zajistí přístup do automatů na pokrmy pro vícesměnné provozy.

Podívejte se na přehledné portfolio, které tento systém nabízí


Systém evidence 2000

Samozřejmostí je chráněný přístup k údajům, které jsou v centrále. Korekci proto může vykonávat jenom osoba s oprávněním. Veškeré údaje z terminálu jsou ukládány, následně přeneseny a uloženy do databáze. Najdete zde i různé druhy modelů a výpočtů. Aplikace podporuje přestávky, příplatky, zaokrouhlení směn, speciální servisní čas nebo zvolený čas směny. Je možné také disponovat s tolerancí pozdního příchodu.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.duhasys.cz

Vydáno 29.09.2017
114 Zhlédnutí
Topováno 28.07.2021
PODSTRÁNKY

Docházkové a přístupové systémy

Docházkové a přístupové systémy
Docházkové, přístupové, návštěvní systémy, aplikační SW pro sledování parkoviště
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DUHA system, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DUHA system, spol. s r.o.
www.duhasys.cz
Adresa

Adresa

Železná 633/2
Brno 619 00

duha@duhasys.cz
+420 543 250 826


Najdete nás také zde:

ARES
captcha