Velkoplošné a velkoformátové tiskárny, UV LED tiskárny značky Mimaki

ELECTRON, spol. s r.o.

Velkoplošné a velkoformátové tiskárny, UV LED tiskárny značky Mimaki

ELECTRON, spol. s r.o.
Velkoplošné a velkoformátové tiskárny, UV LED tiskárny značky Mimaki

UV LED tiskárna Mimaki je nejvíce rozšířená pro tisk rolových materiálů v šíři 320 cm. Maximální rychlost tisku je 110m2/hod. Tímto způsobem můžete tisknout na plachty, banery, zatírané textilní materiály, papíry a PVC vinyly. Dodání včetně programu.

Latexová tiskárna Mimaki JV400 LX, ELECTRON, spol. s r.o.

Obrázek ještě krásnější než skutečnost

Technologie, která umožňuje tištění barevných obrázků je v dnešní době na opravdu vysoké úrovni. Každý obrázek a každý tisk je tak dokonalý, až oči přecházejí a naše mysl se nestačí divit, jak dokonale takovýto stroj může fungovat, že vytiskne něco tak přesného, barevného, výrazného a precizního, co hýří všemi barvami. Tisknout s těmito stroji však nemusíte pouze obrázky, ale také nejrůznější tiskopisy, dokumenty a černobílé prospekty.

Podívejte se na široký sortiment velkoplošných a velkoformátových tiskáren


Tiskárny různých typů

Tiskárny se dají rozdělit na různé druhy: solventní, latexové, sublimační, textilní a UV LED tiskárny. Podle toho, jak tiskárnu budete využívat, si můžete vybrat konkrétní typ. Solventní se vyznačují vysokým výkonem, přesto cenovou dostupností a jsou vhodné pro profesionální účely. Typ Mimaki JV400 SUV je splněným snem mnohých signmakerů.

UV LED tiskárny jsou hudbou budoucnosti


Podrobnosti a bližší informace

Víte, která tiskárna je první na světě s bílým latexovým inkoustem? Jedná se o Latexovou tiskárnu Mimaki JV400 LX. Tento typ je osvědčený ve své kvalitě a proto také velice oblíbený. Textilní tiskárna je vhodná pro přímý potisk textilu. S každým typem máte zaručenou vysokou spolehlivost a prvotřídní potisk daného materiálu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.electron.cz


Vydáno 21.10.2017
121 Zhlédnutí
Topováno 13.03.2019

Solventní tiskárny

Solventní tiskárny

Velkoplošné solventní tiskárny řady MIMAKI pro profesionální použití

Sublimační tiskárny

Sublimační tiskárny

Velkoplošné sublimační tiskárny MIMAKI s potiskem na textil

Textilní tiskárny

Textilní tiskárny

Velkoplošné textilní tiskárny Mimaki pro přímý potisk textilu