Financování zemědělské techniky a technologie

Podnikáte v zemědělství a potřebujete obnovit vozový park zemědělské techniky a doplnit moderní zemědělskou technologii? Představy jsou snadné, ale na všechno jsou potřebné finance. A pokud bankovní účet zrovna nepraská pod tíhou našetřených peněz, tak to chce najít jiné řešení. A to takové, při kterém nebudete muset zůstat jen u představ. Co se týká financování zemědělských strojů, technologií i lesnické techniky, tak s tím dokáže rychle pomoci Erste Leasing, a.s.

Financování zemědělských strojů, Erste Leasing, a.s.

Pestrá paleta financování pro oblast zemědělství a lesnictví

Každý ví, že podnikat v jakémkoliv oboru je spojené také s dalšími investicemi do vybavení, techniky a technologií a čas od času je staré potřebné vyměnit za nové. A to není žádný rozmar, ale postup pro vylepšení výroby, snížení provozních nákladů a dalších faktorů, které podnikání sebou přináší. A tak to chodí i v oblasti zemědělství a lesnictví, ke kterému patří i riziko, že ne v každé sezóně se daří a úspěch se nedá zaručit. Proto bývá obtížné financovat nákup nových strojů a další technologie, protože hotovost není vždy na tak nákladné financování po ruce. Financování zemědělských strojů a technologie se však stalo speciálním produktem mnoha bankovních a leasingových společností, které upravily podmínky pro zemědělce a lesníky tak, aby mohli financovat svůj záměr formou úvěru nebo leasingu. Vaše potřeby podpoří také společnost Erste Leasing, a.s. pestrou paletou možností.

Nová zemědělská a lesnická technika formou úvěru, leasingu


Když vám finanční společnost rozumí

Když se rozhodnete pro možnost financování podnikatelského záměru formou úvěru a ke všemu v oblasti zemědělství, tak ne všude se setkáte s porozuměním. Společnost Erste Leasing, a.s. není na trhu žádným nováčkem a financování podnikatelských i nepodnikatelských subjektů provozuje již od roku 1991 a je dceřinou společností České spořitelny. V jejich pestré ponuce najdete možnosti financování nákupu strojů, technologií, komunální i dopravní techniky a to jak v oblasti zemědělství, tak i pro stavebnictví nebo strojírenství, atd. To znamená, že obrátit se na společnost s požadavkem financování zemědělské a lesnické techniky a technologie se nesetká s neporozuměním a odmítavým postojem. Právě naopak. Získáte na výběr množnosti financování formou finančního leasingu, obchodního úvěru, úvěru s podporou PGRLF nebo operativního leasingu s nízkou úrokovou sazbou a až do 100% pořizovací ceny.

Spojte se s financováním, které vás v tom nenechá


Cesta k úspěšnému financování

Podnikání v zemědělství je charakteristické nepravidelnými výnosy a tím i rizikem neschopnosti pravidelného splácení. S tím finanční společnost v této oblasti počítá a proto, aby mohla i v tomto odvětví svým klientům vyhovět, tak poskytuje možnost individuálního řešení formou pravidelných i nepravidelných splátek a splácení jak v českých korunách, tak i v eurech. Takže zajisté uvítáte fixní i variabilní splátky, které vám poskytnou potřebnou úlevu a komfort při financování formou půjčení peněz a případné nevýnosné období vás nepřivede do finančních potíží. K tomu můžete uzavřít také výhodné pojištění pro financovanou záležitost, možnost využití dotací PGRLF a SZIF a odborné poradenství. Při uzavírání smlouvy se setkáte s rychlým postupem, který vás nebude zbytečně oddalovat od nákupu potřebné zemědělské a lesnické techniky a technologie. Budete vědět v krátkém čase, na čem jste a vše půjde jako po másle. Takže už na nic nečekejte a vyberte si pro vás nejvhodnější formu financování.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://ersteleasing.cz/zemedelske-a-lesnicke-stroje-a-technika/

Vydáno 17.12.2017
133 Zhlédnutí
Topováno 16.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě
Hospodařit na vlastní půdě je k nezaplacení. Jenomže financování zemědělské půdy není pro mnohé tak snadné, jak by bylo potřeba. Naštěstí je tady pro takové případy společnost Erste Leasing nabízející úvěrové produkty, které zemědělcům či lesníkům umožní pracovat nejen s vlastními stroji, ale i na ...

S dobrým partnerem nelehké začátky zvládnete

S dobrým partnerem nelehké začátky zvládnete
Každý, kdo chce podnikat v oblasti zemědělství, stavebnictví nebo strojírenství, neobejde se bez těžké techniky. Její pořízení je finančně velice náročné, proto je výhodnější využít leasingovou společnost, která se postará i o vhodné pojištění.

Jak na rychlé financování lesnické a zemědělské techniky

Jak na rychlé financování lesnické a zemědělské techniky
Úspěchy v oblasti zemědělství jsou podmíněny bezpochyby disponováním zemědělské techniky. Financování zemědělské techniky je přitom velmi nákladnou záležitostí a pořízení zemědělských a lesnických strojů vyžadují výrazné investice. Společnost Erste Leasing, a.s. nabízí všem zemědělcům možnost ...

Financování strojů z oblasti zemědělství, lesnictví, strojírenství i stavebnictví

Financování strojů z oblasti zemědělství, lesnictví, strojírenství i stavebnictví
Financování zemědělské techniky, financování lesnických strojů či financování dopravní techniky není mnohdy jednoduchá ani laciná záležitost. Společnost Erste Leasing však nabízí služby, které tuto investici značně zjednoduší. Tato firma poskytuje pomoc při financování strojů z oblasti zemědělství, ...
PODSTRÁNKY

Finanční leasing, operativní leasing

Finanční leasing, operativní leasing
Finanční leasing nebo operativní leasing od společnosti Erste Leasing a.s.

Obchodní úvěr, dotace PGRLF

Obchodní úvěr, dotace PGRLF
Úvěr na financování podnikatelských záměrů a investic, úvěr s dotací PGRLF

Financování zemědělské techniky, strojů a technologií

Financování zemědělské techniky, strojů a technologií
Financování zemědělské a lesnické techniky, strojů a technologií formou leasingu či úvěru
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Erste Leasing, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Erste Leasing, a.s.
ersteleasing.cz
Adresa

Adresa

Horní náměstí 264/18
Znojmo 669 02

info@ersteleasing.cz
+420 515 200 511


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha