Erste Leasing, a.s.
Financování zemědělské techniky a technologie

Podnikáte v zemědělství a potřebujete obnovit vozový park zemědělské techniky a doplnit moderní zemědělskou technologii? Představy jsou snadné, ale na všechno jsou potřebné finance. A pokud bankovní účet zrovna nepraská pod tíhou našetřených peněz, tak to chce najít jiné řešení. A to takové, při kterém nebudete muset zůstat jen u představ. Co se týká financování zemědělských strojů, technologií i lesnické techniky, tak s tím dokáže rychle pomoci Erste Leasing, a.s.

Financování zemědělských strojů, Erste Leasing, a.s.

Pestrá paleta financování pro oblast zemědělství a lesnictví

Každý ví, že podnikat v jakémkoliv oboru je spojené také s dalšími investicemi do vybavení, techniky a technologií a čas od času je staré potřebné vyměnit za nové. A to není žádný rozmar, ale postup pro vylepšení výroby, snížení provozních nákladů a dalších faktorů, které podnikání sebou přináší. A tak to chodí i v oblasti zemědělství a lesnictví, ke kterému patří i riziko, že ne v každé sezóně se daří a úspěch se nedá zaručit. Proto bývá obtížné financovat nákup nových strojů a další technologie, protože hotovost není vždy na tak nákladné financování po ruce. Financování zemědělských strojů a technologie se však stalo speciálním produktem mnoha bankovních a leasingových společností, které upravily podmínky pro zemědělce a lesníky tak, aby mohli financovat svůj záměr formou úvěru nebo leasingu. Vaše potřeby podpoří také společnost Erste Leasing, a.s. pestrou paletou možností.

Nová zemědělská a lesnická technika formou úvěru, leasingu


Když vám finanční společnost rozumí

Když se rozhodnete pro možnost financování podnikatelského záměru formou úvěru a ke všemu v oblasti zemědělství, tak ne všude se setkáte s porozuměním. Společnost Erste Leasing, a.s. není na trhu žádným nováčkem a financování podnikatelských i nepodnikatelských subjektů provozuje již od roku 1991 a je dceřinou společností České spořitelny. V jejich pestré ponuce najdete možnosti financování nákupu strojů, technologií, komunální i dopravní techniky a to jak v oblasti zemědělství, tak i pro stavebnictví nebo strojírenství, atd. To znamená, že obrátit se na společnost s požadavkem financování zemědělské a lesnické techniky a technologie se nesetká s neporozuměním a odmítavým postojem. Právě naopak. Získáte na výběr množnosti financování formou finančního leasingu, obchodního úvěru, úvěru s podporou PGRLF nebo operativního leasingu s nízkou úrokovou sazbou a až do 100% pořizovací ceny.

Spojte se s financováním, které vás v tom nenechá


Cesta k úspěšnému financování

Podnikání v zemědělství je charakteristické nepravidelnými výnosy a tím i rizikem neschopnosti pravidelného splácení. S tím finanční společnost v této oblasti počítá a proto, aby mohla i v tomto odvětví svým klientům vyhovět, tak poskytuje možnost individuálního řešení formou pravidelných i nepravidelných splátek a splácení jak v českých korunách, tak i v eurech. Takže zajisté uvítáte fixní i variabilní splátky, které vám poskytnou potřebnou úlevu a komfort při financování formou půjčení peněz a případné nevýnosné období vás nepřivede do finančních potíží. K tomu můžete uzavřít také výhodné pojištění pro financovanou záležitost, možnost využití dotací PGRLF a SZIF a odborné poradenství. Při uzavírání smlouvy se setkáte s rychlým postupem, který vás nebude zbytečně oddalovat od nákupu potřebné zemědělské a lesnické techniky a technologie. Budete vědět v krátkém čase, na čem jste a vše půjde jako po másle. Takže už na nic nečekejte a vyberte si pro vás nejvhodnější formu financování.Více informací naleznete na našich stránkách  https://ersteleasing.cz/zemedelske-a-lesnicke-stroje-a-technika/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Hospodařit na vlastní půdě je k nezaplacení. Jenomže financování zemědělské půdy není pro mnohé tak snadné, jak by bylo potřeba. Naštěstí je tady pro takové případy společnost Erste Leasing nabízející úvěrové produkty, které zemědělcům či lesníkům umožní pracovat nejen s vlastními stroji, ale i na vlastních pozemcích. S úvěry od Erste Leasing je financování zemědělské půdy jednodušší. Půjčka na nákup půdy se zde navíc dá obstarat za velmi výhodných podmínek.

Vydáno 10.05.2016
S dobrým partnerem nelehké začátky zvládnete

S dobrým partnerem nelehké začátky zvládnete

Každý, kdo chce podnikat v oblasti zemědělství, stavebnictví nebo strojírenství, neobejde se bez těžké techniky. Její pořízení je finančně velice náročné, proto je výhodnější využít leasingovou společnost, která se postará i o vhodné pojištění.

Vydáno 03.06.2018
Jak na rychlé financování lesnické a zemědělské techniky

Jak na rychlé financování lesnické a zemědělské techniky

Úspěchy v oblasti zemědělství jsou podmíněny bezpochyby disponováním zemědělské techniky. Financování zemědělské techniky je přitom velmi nákladnou záležitostí a pořízení zemědělských a lesnických strojů vyžadují výrazné investice. Společnost Erste Leasing, a.s. nabízí všem zemědělcům možnost financování zemědělské techniky formou leasingu nebo úvěru.

Vydáno 03.11.2015
Financování strojů z oblasti zemědělství, lesnictví, strojírenství i stavebnictví

Financování strojů z oblasti zemědělství, lesnictví, strojírenství i stavebnictví

Financování zemědělské techniky, financování lesnických strojů či financování dopravní techniky není mnohdy jednoduchá ani laciná záležitost. Společnost Erste Leasing však nabízí služby, které tuto investici značně zjednoduší. Tato firma poskytuje pomoc při financování strojů z oblasti zemědělství, lesnictví i dopravy, a to formou leasingu či úvěru. Taková služba pak může ulehčit život všem, kteří hledají rychlé řešení svých investičních potřeb.

Vydáno 13.05.2016Vydáno 17.12.2017
70 Zhlédnutí
Topováno 16.07.2018

Finanční leasing, operativní leasing

Finanční leasing, operativní leasing

Finanční leasing nebo operativní leasing od společnosti Erste Leasing a.s.

Obchodní úvěr, dotace PGRLF

Obchodní úvěr, dotace PGRLF

Úvěr na financování podnikatelských záměrů a investic, úvěr s dotací PGRLF

Financování zemědělské techniky, strojů a technologií

Financování zemědělské techniky, strojů a technologií

Financování zemědělské a lesnické techniky, strojů a technologií formou leasingu či úvěru