Erste Leasing, a.s.
S dobrým partnerem nelehké začátky zvládnete

Každý, kdo chce podnikat v oblasti zemědělství, stavebnictví nebo strojírenství, neobejde se bez těžké techniky. Její pořízení je finančně velice náročné, proto je výhodnější využít leasingovou společnost, která se postará i o vhodné pojištění.

Zemědělské stroje - leasing, Erste Leasing, a.s.

Počáteční investice je nutná

Stále více lidí se navrací ke kořenům svých předků a začíná hospodařit na bývalých rodinných statcích. Ale láká je nejen zemědělství. Návrat k přírodě vítají i lidé, kteří zatím žili pouze ve městě. Proto se stále objevují nové a nové rodinné farmy. Každý, kdo začne podnikat v tomto náročném oboru, musí počítat s počáteční investicí. Akciová společnost Erste Leasing nabízí úvěrové i leasingové financování na nákup nezbytných strojů a technologií. Při podnikání v zemědělském oboru se také neobejdete bez komunální a dopravní techniky. I s tím leasingová společnost počítá a nabízí úvěr na tento druh financování.

Leasing zemědělských strojů


Rychle a na rovinu

Znojemská společnost Erste Leasing, a.s., která se v oblasti financování potřeb pro zemědělce, stavebníky a strojírenský sektor pohybuje už několik let, získala za tu dobu spoustu klientů, se kterými i nadále spolupracuje. A to k plné spokojenosti obou stran. V jejich programu jsou nízké úrokové sazby, financování až do sta procent pořizovací ceny nebo také možnost financování DPH. Klienti, kteří uzavřeli smlouvu s touto nebankovní společností, uvítali hned v začátku rychlost celého jednání. Vše je také naprosto jasné a nekomplikované. Své finance tedy můžete mít v opravdu krátké době.

Leasing zemědělských strojů


Individuální přístup

Vzhledem k tomu, že zkušenosti společnosti Erste Leasing jsou opravdu bohaté, dokáže pochopit některé problémy začínajících zemědělců. Proto je na prvním místě osobní přístup ke každému klientovi. V případě potřeby je možné nabídnout kromě pravidelného i nepravidelné splácení úvěru nebo finančního leasingu. Společnost také nabízí výhodné pojištění předmětu, který bude financován. Pokud využijete možnosti odborného poradenství, pak se jistě dozvíte i vše potřebné o možnosti využití dotace od PGRLF (Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.) a SZIF (Státní zemědělský intervenční fond).Více informací naleznete na našich stránkách  https://ersteleasing.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Hospodařit na vlastní půdě je k nezaplacení. Jenomže financování zemědělské půdy není pro mnohé tak snadné, jak by bylo potřeba. Naštěstí je tady pro takové případy společnost Erste Leasing nabízející úvěrové produkty, které zemědělcům či lesníkům umožní pracovat nejen s vlastními stroji, ale i na vlastních pozemcích. S úvěry od Erste Leasing je financování zemědělské půdy jednodušší. Půjčka na nákup půdy se zde navíc dá obstarat za velmi výhodných podmínek.

Vydáno 10.05.2016
Financování zemědělské techniky a technologie

Financování zemědělské techniky a technologie

Podnikáte v zemědělství a potřebujete obnovit vozový park zemědělské techniky a doplnit moderní zemědělskou technologii? Představy jsou snadné, ale na všechno jsou potřebné finance. A pokud bankovní účet zrovna nepraská pod tíhou našetřených peněz, tak to chce najít jiné řešení. A to takové, při kterém nebudete muset zůstat jen u představ. Co se týká financování zemědělských strojů, technologií i lesnické techniky, tak s tím dokáže rychle pomoci Erste Leasing, a.s.

Vydáno 17.12.2017
Jak na rychlé financování lesnické a zemědělské techniky

Jak na rychlé financování lesnické a zemědělské techniky

Úspěchy v oblasti zemědělství jsou podmíněny bezpochyby disponováním zemědělské techniky. Financování zemědělské techniky je přitom velmi nákladnou záležitostí a pořízení zemědělských a lesnických strojů vyžadují výrazné investice. Společnost Erste Leasing, a.s. nabízí všem zemědělcům možnost financování zemědělské techniky formou leasingu nebo úvěru.

Vydáno 03.11.2015
Financování strojů z oblasti zemědělství, lesnictví, strojírenství i stavebnictví

Financování strojů z oblasti zemědělství, lesnictví, strojírenství i stavebnictví

Financování zemědělské techniky, financování lesnických strojů či financování dopravní techniky není mnohdy jednoduchá ani laciná záležitost. Společnost Erste Leasing však nabízí služby, které tuto investici značně zjednoduší. Tato firma poskytuje pomoc při financování strojů z oblasti zemědělství, lesnictví i dopravy, a to formou leasingu či úvěru. Taková služba pak může ulehčit život všem, kteří hledají rychlé řešení svých investičních potřeb.

Vydáno 13.05.2016Vydáno 03.06.2018
30 Zhlédnutí

Finanční leasing, operativní leasing

Finanční leasing, operativní leasing

Finanční leasing nebo operativní leasing od společnosti Erste Leasing a.s.

Obchodní úvěr, dotace PGRLF

Obchodní úvěr, dotace PGRLF

Úvěr na financování podnikatelských záměrů a investic, úvěr s dotací PGRLF

Financování zemědělské techniky, strojů a technologií

Financování zemědělské techniky, strojů a technologií

Financování zemědělské a lesnické techniky, strojů a technologií formou leasingu či úvěru