Výběr správné a kvalitní účetní firmy je velice důležitý

Výběrem dobré a kvalitní účetní firmy rozhodně ušetříte. V posledních letech totiž přibývá případů nesprávně zpracovaného daňového přiznání či dalších chyb ze strany zaměstnavatelů a to i v případě, že na zpracování účetnictví mají najatou soukromou firmu. Proto je nezbytné vybírat pečlivě a obezřetně.

Účetní a daňová kancelář Havířov

Vhodné jsou certifikované firmy, které znají zákonné předpisy

V tomto ohledu je naše firma rozhodně výjimečná. Zaručíme Vám nejvyšší garanci dobře zpracovaného účetnictví i daňového přiznání. Máme sice 5 zaměstnanců, ale daňové přiznání vždy vyplňuje a zpracovává sama majitelka firmy Účtárna na střeše. Majitelka a jednatelka firmy je certifikovanou účetní a také daňovou poradkyní. Disponuje i certifikátem soudního znalce v tomto oboru a proto může vypracovávat i znalecké posudky účetnictví pro FÚ nebo PČR.

Zpracování účetnictví a daňové evidence


Nedělejte stejné chyby

Špatně vedené účetnictví může znamenat vysoké pokuty. Podnikatelům přibývá pokut ze strany finančního úřadu nejen za nesprávné zpracované daňové přiznání, ale také za nepodání patřičných přehledů či dokladů. Mnohdy sám podnikatel ani nemusí tušit tuto skutečnost, protože účetní firmě svěřil plnou moc a tak se to dozví až v době, kdy mu napaří nemalou finanční sankci. Nedělejte proto stejnou chybu.

Podnikejte s námi a máte záruku jistoty a úspěchu


Plaťte minimální daně ale ve správné výši

Ani na daních nemusíte platit šílené částky. Pomůžeme Vám snížit daně na minimum, ale tak, aby všechno podléhalo a splňovalo zákonné normy a předpisy.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://uctarna-na-strese.webnode.cz

Vydáno 28.10.2017
93 Zhlédnutí
Topováno 12.05.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Účtárna Na střeše Havířov: Vedení účetnictví, daňové poradenství i mzdová agenda

Účtárna Na střeše Havířov: Vedení účetnictví, daňové poradenství i mzdová agenda
Nevíte si rady s účetnictvím? Nebo nemáte čas se věnovat veškerému papírování? Věnujte se svému podnikání a starosti ohledně účetnictví přenechejte nám. Firma Účtárna Na střeše s.r.o. poskytuje daňové poradenství, zajišťuje vedení účetnictví a daňové evidence, znalecké posudky, personální a mzdovou ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Účtárna na střeše s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Účtárna na střeše s.r.o.
uctarna-na-strese.webnode.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

O násNáš tým
Adresa

Adresa

Dlouhá tř. 460/1
Havířov 736 01

uctarnanastrese@post.cz
+420 596 412 360


Najdete nás také zde:

ARES
captcha