Potahová látka Serta je opravdu výjimečná má zvýšenou odolnost proti poškození domácími mazlíčky

Zvířata a děti, faktory, které nikdy nemůžeme ovlivnit. Ani jejich chování ani jejich v uvozovkách zlobení. Domácí mazlíčci však nedělají nic schválně a proto vše můžeme ovlivnit akorát my, jejich majitelé.

Potahová látka Serta, BS-textil s.r.o.

Novinka v potahových látkách

Každý z nás měl alespoň jednou za život nějakého domácího mazlíčka. Mohly to být rybičky, ale daleko častější jsou pejskové a kočičky. Tato zvířata se stala za dlouhá léta našimi věrnými kamarády, ale občas musíme řešit problémy, jak v našem domově upravit pár věcí, abychom zde mohli spokojeně a v souladu žít. Nyní se problémy s poškozením a poškrábáním různých potahových látek dají vyřešit i velice snadno a to díky potahové látce zvané Serta, která je mimořádně odolná vůči poškození právě od domácích mazlíčků.

Firma BS-textil s.r.o. představuje novou potahovou látku na sedací soupravy, křesla a další nábytek


Vyberte si nábytek, který zakomponujete do svého života

Jakmile máme doma domácího mazlíčka, musíme zkrátka přemýšlet jiným způsobem. Proto je vhodné zajistit sedací soupravu takovou, která bude vyhovovat jak náročným a specifickým požadavkům zákazníků, tak bude odolávat náročným domácím mazlíčkům, kteří často náš gauč podrobují velkým zatěžkávacím zkouškám.

Naše firma nabízí formou žárové tkaniny, listové, žinylkové, ploché potahové tkaniny, dekorační, matracové včetně jejich proševů a další


Výjimečnost této látky

Tkanina získala cenu na veletrhu Mobitex 2017. Jedná se o výjimečnou konstrukci tkaniny. Vyrábí se za pomocí speciální vazební techniky s použitím syntetických texturovaných multifilů, frikčních přízí a netkané textilie.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bstextil.cz

Vydáno 28.10.2017
1527 Zhlédnutí
Topováno 04.03.2021
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BS-textil s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BS-textil s.r.o.
www.bstextil.cz
Adresa

Adresa

Strojírenská 8/9
Jihlava 586 01

bstextil@volny.cz
+420 567 300 700


Najdete nás také zde:

ARES
captcha