Zemědělské obchodní družstvo LudmírovVýrobky studené kuchyně v Prostějově - chlebíčky, aspiky, obložené mísy

Tradiční i netradiční chlebíčky jsou zkrátka k nakousnutí, když jsou čerstvé a lahodné. Proto se snažíme připravit a dovézt je na Váš stůl až těsně před akcí. U nás si přijdou na své milovníci klasiky, experimentátoři ale i vegetariáni.

Studená kuchyně Prostějov, Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov

Lahůdky a pochutiny různých typů

Máte rádi jídlo, které skvěle vypadá na pohled a je lahodné svou příjemnou a vyváženou chutí? Vyrábíme studené mísy, chlebíčky ale i saláty. Samozřejmostí je zajištění rozvozu a to kamkoliv, kam je potřeba. Až na Váš stůl přivezeme pochutiny a studenou kuchyni, kterou si vyberete.

Neztrácejte čas připravováním studených mís a chlebíčků na oslavu, u nás si všechno můžete objednat


Krásné na pohled, výjimečné svou chutí

Jakékoliv mísy a chlebíčky vždy připravujeme s láskou. Pokud nemáte doma čas na přípravu chlebíčků a obložených mís, které potřebujete na nějakou oslavu, větší i menší událost, svatbu na raut nebo na oslavu kulatých narozenin, pak zvolte naše občerstvení, které velice rádi kdykoliv zajistíme, připravíme, krásně nachystáme a dovezeme až na místo určení.

Přivezeme na Váš stůl chlebíčky, obložené talíře, mísy, saláty a další dobroty


Vyhovíme všem Vašim požadavkům

Při výběru správné studené kuchyně dbáme také na Vaše požadavky. Každý má rád chlebíček trochu jinak a je mnoho zajímavých možností, jak i takový „obyčejný“ chlebíček připravit a udělat z něj lákadlo k nakousnutí. Vyberte si to, co máte nejraději. Oslníte s tím každý firemní večírek i jakoukoliv oslavu a máte to bez starostí a bez zbytečně dlouhého připravování. Stačí nás kontaktovat 48 hodin před akcí! Rychle se přizpůsobíme Vašim požadavkům.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zodludmirov.cz/


Vydáno 29.10.2017
1196 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2020