Prodej a opravy moderních i starožitných hodin a hodinek

Hodinářství Strnad

Prodej a opravy moderních i starožitných hodin a hodinek

Prodej a opravy moderních i starožitných hodin a hodinek

Čas, jako kdyby se zastavil, ale to se jenom zastavily hodinky. Hledáte místo, kde Vám je opraví? Pak přijďte k nám do hodinářství. Opravujeme jak malé hodinky, tak i velké hodiny. Dámské, pánské, náramkové i kapesní. Umíme zprovoznit i zdánlivě neopravitelné strojky.

Prodej a opravy hodin a hodinek, Hodinářství Strnad

Máme radost, když vidíme, že Vy máte radost

Naše radost se nazývá výroba hodin. Vyrábíme originální prvky, moderní design i původem starožitné kousky. Samotná konstrukce však vychází vždy ze zajetých pravidel. Hodinářstvím se zabýváme podrobně, a proto pro nás není problém opravit jakýkoliv přístroj i ten nejmodernější nebo ten, který s Vámi prožil celý život.

Hodinářství není žádný průmysl, který chrlí miliony stejných věcí, ale jedná se o malé a perfektně stvořené přístroje, které představují symbolikou času


Řemeslo, které potřebuje zručnost a značnou dávku trpělivosti

Hodinářství je pojem, který v sobě ukrývá své vlastní kouzlo. Mnozí z nás tomuto umu nerozumí, ale jsou na světě lidé, kteří jsou pro toto poctivé, tradiční a krásné řemeslo jako stvoření. Mají trpělivost a dokonale se vyznají v hodinkách i hodinách. Provádíme opravy menších i větších přístrojů na měření času. Vždy spolehlivě a precizně.

Prodej hodinek, hodin a řemínků


Čas je relativní pojem

Prodáváme hodinky značek Oris, Prim Manufacture 1949, Roamer, Zeno-Watch Basel, Seiko, Bering, Lorus. Pevně věříme, že si z naší široké škály každý zákazník vybere to, co se mu nejvíce bude líbit a co bude nejvíce upřednostňovat.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hodinarstvi-strnad.cz

Vydáno 29.10.2017
1609 Zhlédnutí
Topováno 21.09.2022
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hodinářství Strnad
WEBOVÁ STRÁNKA
Hodinářství Strnad
www.hodinarstvi-strnad.cz
Adresa

Adresa

Veveří 36
Brno 602 00

info@hodinarstvi-strnad.cz
+420 541 214 946


Najdete nás také zde:

ARES
captcha