Pronájem plošiny - pracovní a montážní Brno

Autojeřáby a plošiny Brno Velčovský

Pronájem plošiny - pracovní a montážní Brno

Autojeřáby a montážní plošiny, půjčovna, pronájem, práce s jeřábem Brno

Každý správný chlap miluje autojeřáby. Už jako děti si s nimi hrají a jako dospělí je dokonce mohou řídit. Pokud však nezvládáte ovládat tak velký stroj, který často sahá až do nebes, tak to přenechejte odborníkům, kteří Vás v tomto ohledu určitě nezklamou.

Autojeřáby - půjčovna, pronájem, Brno

Jeřábnické práce

Jeřábnické práce poskytujeme vždy profesionálně. Pomáhají nám k tomu autojeřáby typu Tatra AD 28, Demag AC 40 City nosnost do 40 tun, Liebherr LTM 1050 nosnost do 50 tun. Jeřábnické práce provádíme dle domluvy s klientem v běžné pracovní době, ale také o víkendech, v nočních hodinách nebo ve svátky a to bez příplatků.

Jeřábnické práce kdykoliv k dispozici


Technické údaje našich autojeřábů

Jistě Vás budou zajímat také technické údaje. Autojeřáb AD 28 je teleskopický na podvozku Tatra 815. Jeho výhodou je velká dostupnost v terénu. Délka je 10,75 m, šířka 2,5 m, výška 3,42 m a má maximální nosnost 28 tun. Délka teleskopického výložníku je 26 m, takže se velice pohodlně a prakticky dostane i do vyšších a těžko přístupných míst. Autojeřáb Demag AC 40 City má nejmenší možný podvozek, vhodný do stísněných prostor, protože se otočí téměř na místě a jedná se o velice moderní stroj v mnohém nejlepší na světě.

Zařídíme také pronájem či vypůjčení na krátkou i delší dobu


Využijte také naší montážní plošiny

Montážní plošina je na podvozku nákladního auta značky Ruthmann, která je bezpečná a odolná. Využijte také služeb pronájmu a díky tomu si budete moci sami veškeré práce zařídit. Největší dosah plošiny je do výšky až 25 metrů.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autojerabybrno.eu/

Vydáno 29.10.2017
185 Zhlédnutí
Topováno 14.09.2022
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autojeřáby a plošiny Brno Velčovský
WEBOVÁ STRÁNKA
Autojeřáby a plošiny Brno Velčovský
www.autojerabybrno.eu
Adresa

Adresa

Vídeňská 120
Brno 619 00

cranvel@seznam.cz
+420 602 766 710


Najdete nás také zde:

ARES
captcha