Dodávka a montáž dveří, zárubní, kování i podlahových krytin

Nová stavba nebo byt, ale i stávající interiér si zaslouží také nové dveře. A to nejen interiérové, ale i vstupní a k nim zárubně, zámky, kování a další příslušenství. A aby všechno spolu pěkně ladilo, tak rovnou i novou a dokonalou podlahu a to s výběrem různých možností podlahových krytin. A k tomu také zajištění dopravy a samotnou montáž, díky čemu vám odpadne kus práce, a ušetříte hromadu času. Je vůbec možné získat všechno najednou a na jednom místě? A ještě s profesionálním přístupem a poradenstvím? No jasně, že ano. Firma Zdeněk Lenčéš Dveře Hořovice vám zajistí kompletní dodávku a další služby.

Interiérové dveře, Zdeněk Lenčéš

Interiérové, protipožární a bezpečnostní dveře

Dveře ať už interiérové nebo vchodové jsou součástí celkového designu prostředí. Plní nejen praktickou část jejich účelu, ale také část estetickou. Proto záleží na výběru materiálů, dekoru, ale také na dalším příslušenství jako jsou zárubně, zámky a kování. Proto je dobré neupouštět od svých požadavků a představ, protože díky profesionálnímu přístupu firmy Zdeněk Lencéš Dveře Hořovice si můžete vybrat kvalitní dveře s více možnostmi zabezpečení a konstrukčních vlastností. Interiérové dveře jsou produkty předních českých výrobců s kompletním záručním i pozáručním servisem. Můžete si pořídit dveře laminátové, dýhované, masivní nebo shrnovací a také posuvné, kouřotěsné nebo zvukotěsné. Dále nejen vchodové dveře do bytu, ale i do domu a to od bezpečnostních až po protipožární. A aby toho nebylo málo i vaše představy a požadavky jsou výzvou a můžete si pořídit i dveře zcela atypické, tedy na míru vašemu prostředí a jde to i bez bourání. Ke dveřím patří také moderní kování a kliky od předních firem, které jsou zárukou kvality a moderního designu.

Pořiďte si vysněné dveře


Stavební pouzdra a podlahové krytiny

Dalším moderním řešením pro váš byt nebo dům, které vám poskytne firma Zdeněk Lencéš Dveře Hořovice, jsou stavební pouzdra a podlahové krytiny. Součástí služeb je nejen dodání, ale i samotná montáž stavebního pouzdra. Stavební pouzdra Eclisse jsou vhodným řešením pro posuvné dveře. Značně šetří v prostoru místo a pomáhají vytvořit dokonalý design bez rušivých prvků. Pouzdra jsou vhodné nejen pro novostavby, ale i pro kvalitní rekonstrukci. Ke komfortu bydlení patří také kvalitní podlaha a s ní související podlahové krytiny. Třeba kolekce laminátových podlah Egger 2015-2017. Jsou oblíbené díky modernímu výběru dekoru, technologie a servisu. Technologie AQUA+ je vhodným řešením pro pokládání do kuchyní, koupelen nebo vstupních místností. Výhodou je odolnost vůči vodě a možnost čištění parním čističem. Velice důležitým estetickým prvkem je samotný dekor, který vám dává na výběr ze spousty možností. Třeba provedení designu Dub, Borovice, Smrk, Jasan, atd. Na podlahách velice záleží, protože tvoří největší část interiéru a slouží i jako moderní estetický prvek. V kombinaci s vhodným výběrem dveří si dopřejete interiér svých snů.

Zrealizujte svoji představu dveří a podlah


Pronájem odvlhčovačů, vysoušečů a čistících strojů

Zajisté mnoho firem a komerčních prostorů uvítá možnost pronájmu výkonných odvlhčovačů a vysoušečů. Díky svému vysokému výkonu a robustnosti umožní provoz i za ztížených podmínek a jsou vhodné pro náročný provoz. Jejich účelem je likvidace následků povodní, havárie vodovodních potrubí, vlhkosti ve sklepech a také vysoušení při malování, atd. Vysoušeče je možné využít pro sklady, kanceláře, garáže a další podobné prostory. A to vše s profesionálním poradenstvím a přístupem.

Dopřejte si komfort ve všech směrech


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.dverehorovice.cz

Vydáno 01.11.2017
421 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dveře dávají bytu osobitost

Dveře dávají bytu osobitost
Dveře jsou důležitou součástí každého interiéru. Dokáží celkový dojem buď naprosto pozvednout, nebo naopak potopit. Proto společnost ZL interiér s.r.o. nabízí nepřeberné množství různých variant, aby si každý zákazník mohl vybrat opravdu to pravé.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZL interiér s.r.o. Interiérové, vchodové dveře Beroun
WEBOVÁ STRÁNKA
ZL interiér s.r.o.
www.dverehorovice.cz
Adresa

Adresa

Nábřeží Hynka Šlosara 544/2
Hořovice 268 01

obchod@dverehorovice.cz
+420 774 001 807


Najdete nás také zde:

ARES
captcha