Nitro barvy na značky a bezpečnostní značení podlah v průmyslových areálech

DUMAG barvy s.r.o. Barvy - laky - lepidla - tmely Opava

Nitro barvy na značky a bezpečnostní značení podlah v průmyslových areálech

DUMAG barvy s.r.o.
Barvy - laky - lepidla - tmely Opava
Barvy na kov bez dlouhých příprav to jsou barvy Hammerite

Sortiment naší firmy tvoří barvy, laky, lepidla ale také tmely, zkrátka vše, co budete potřebovat při rekonstrukci obydlí, nebo v jakékoliv stavební firmě. Zboží je samozřejmě určeno také domácím kutilům.

Barvy na kov Hammerite, DUMAG barvy s.r.o.

Hammerite je skvělou volbou na zrezivělé prvky ve venkovním prostředí

Chcete mít plot konečně hezký a hladký? Už žádná rez a nevzhledná povrchová úprava, která se za pár let zničí a zrezne? Rez je velký problém externích prvků. Může se jednat o ploty nebo jiné kovové součásti. Novou barvu Hammerite můžete použít i na železný zahradní nábytek, na další doplňky, jakými jsou květináče, ozdoby, venkovní dekorace, ale také lampy a mnohé další součásti a drobnosti, které kolem svého domova máme. Ideální je použití také na zábradlí, garážová vrata a samozřejmě brány a ploty, které na rez trpí nejvíce.

Hammerite použijete přímo na rez u jakýchkoliv železných povrchů


Jak se aplikuje a nanáší?

Bez zdlouhavého připravování a chystání můžete tuto barvu aplikovat na rez. Díky tomu je naprosto výjimečná, protože ji můžete aplikovat ihned na zrezivělé povrchy. Tyto povrchy očistíte akorát nahrubo od předešlého odlupujícího se nátěru, od uvolněných částic, velkého prachu, rzi nebo mastnoty. Povrchy, které jsou hodně hladké, je lepší trochu zdrsnit, aby nátěr lépe držel.

Použít se dá ve venkovním i vnitřním prostředí


Vlastnosti nátěru

Tento typ nátěru je rychleschnoucí, takže s ním nebudete mít žádnou velkou práci. Má zvýšenou vodoodpudivost a vyznačuje se vysokou aktivní ochranou proti korozi až na 8 dlouhých let. Samozřejmostí je hned několik krásně barevných odstínů, ze kterých si můžete vybírat.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.dumag.eu

FIREMNÍ ČLÁNKY


Rychlejší a odolnější povrch díky nitro barvám firmy DUMAG barvy Opava

Rychlejší a odolnější povrch díky nitro barvám firmy DUMAG barvy Opava

Nitro barvy byly trošku na ústupu a místo nich se využívaly spíše dvousložkové barvy. Nyní se ale nitro barvy vracejí, spotřebitelé je znají a jsou s nimi spokojení. Jejich hlavní výhodou je rychlost zasychání a nižší cena. Nitro barvy pořídíte v prodejně DUMAG barvy s.r.o. Opava, kde najdete i další různé barvy a laky.

Vydáno 21.10.2016
Barvy a laky Opava? Specializovaná prodejna DUMAG je pro vás má!

Barvy a laky Opava? Specializovaná prodejna DUMAG je pro vás má!

DUMAG je specializovaná prodejna barev s největším výběrem v Opavě, kde seženete fasádní i malířské barvy a laky ve všech odstínech. V prodejně je vám k dispozici špičkový odborný personál, který vám se vším ochotně poradí, ať už si nevíte rady s nejvhodnějším typem nátěru, odolností barvy či barevným odstínem. Barvu, kterou si vyberete, si můžete hned odvézt - všechny interiérové i exteriérové barvy máme skladem. Samozřejmostí je také velké parkoviště před prodejnou.

Vydáno 19.10.2015Vydáno 02.11.2017
134 Zhlédnutí
Topováno 05.02.2018

Malířské barvy a omítky

Malířské barvy a omítky

Interiérové malířské barvy, fasádní barvy, mozaikové omítky Opava

Barvy na kov a dřevo

Barvy na kov a dřevo

Barvy na dřevo, kov a beton, laky, lazury a oleje na dřevěné povrchy

Barvy ve spreji, tmely, lepidla

Barvy ve spreji, tmely, lepidla

Barvy ve spreji, antikorozní sprejové barvy, autospreje, tmely a lepidla