LESAK s.r.o.
Průmyslové váhy a váhové terminály

Každý z nás zná klasickou domácí váhu. Váhy v dnešní době existují v různých provedeních, proto se rozdělují do skupin. U nás můžete najít velké váhy paletové, průmyslové nebo třeba nájezdové, které se taktéž používají v průmyslu. Pořídit si však můžete i jednodušší typ jakým je například i dotykový průmyslový terminál.

Průmyslové váhy a váhové terminály, LESAK s.r.o.

O naší společnosti

Naše společnost prodává vážící a pokladní systémy již řadu let. Máme mnoho druhů vážící techniky, do které spadají obchodní a průmyslové váhy a to jak standardních tak i atypických rozměrů. Splníme i přání zákazníka a proto můžeme vyrobit zařízení za zakázku dle požadavků. Hlavní činností naší firmy je výroba, prodej a servis vah a dalšího vážícího zařízení. Díky tomu máte zajištěný plný a kompletní servis služeb. Prodáváme také váhy na domácí použití.

Vážící zařízení na prodej naleznete i v našem eshopu


K dispozici máme i velké podlahové vány

Váhy pro průmysl mají mnohé využití. Existují v provedeních plošinových nebo podlahových, které dokážou zvážit rozměrné množství zboží, potravin nebo jiných surovin. K tomuto účelu jsou také vhodné nájezdové vány. Mohou být v lakovaném nebo nerezovém provedení.

Váhy podlahové průmyslové


Snadno zvážíte i celou paletu

S chytrým a dokonalým paletovým systémem váhy snadno a lehce zvážíte klidně i celou paletu zboží. Většinou se používají ve skladištích a v oblastech průmyslu, proto také nesou název průmyslové. Váhy jsou navíc dodány s připojeným indikátorem, který má funkci nulování, tárování a mnoho dalších.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.profivahy.cz


Vydáno 03.11.2017
50 Zhlédnutí
Topováno 12.06.2019

Průmyslové váhové terminály

Průmyslové váhové terminály

Kvalitní průmyslové váhové terminály do větších i menších provozů

Obchodní a laboratorní váhy

Obchodní a laboratorní váhy

Obchodní váhy - pomocník při prodeji zboží a potravin, laboratorní váhy pro maximální přesnost

Pokladny a pokladní systémy pro EET

Pokladny a pokladní systémy pro EET

Pokladny a pokladní systémy pro EET, které pomohou podnikatelům s elektronickou evidencí tržeb