Servis, kompletní dodávky infrastruktury, vybavení kancelářskou technikou

K nákupu kancelářské a další techniky je potřebné vybrat si nejen profesionálního prodejce, ale také kompletní servis a poradenství. A všechno v jednom je tím nejlepším řešením pro provoz vaší kanceláře a firmy. Požadovaný komfort vám zajistí firma FBT-Bräuer Tomáš se sídlem v Olomouci.

Vybavení kancelářskou technikou, FBT - Bräuer Tomáš

Prodej a servis s vysokou zárukou na zboží a služby

Firma FBT-Bräuer Tomáš vznikla v roce 1992. Začínala jako servis kancelářské techniky a později se stala i autorizovaným prodejcem kopírovacích, faxových a dalších přístrojů značky TOSHIBA. Dále získala spolupráci s francouzskou firmou Armor v oblasti spotřebního materiálu pro kancelářská zařízení. Firma poskytuje vysokou záruku na servis i zboží a orientuje se na komodity jako kopírky, tiskárny, faxy, multifunkční stroje, notebooky, počítače, videodataprojektory, digitální fotoaparáty, autorizovaný servis kopírek, faxů a tiskáren, dodávky spotřebních materiálů, tonery, cartridge, xerografický papír, skartovače a kancelářské vazby.

Kancelář vybavena jenom tím nejlepším


Kopírovací a skartovací stroje

Firma poskytuje autorizovaný prodej a servis pro kopírovací stroje značek TOSHIBA, Develop a Triumph Adler. Jedná se o široký sortiment kopírovacích strojů pro osobní využití a malé kanceláře, pracovní skupiny v podání kopírek černobílých a barevných, výkonné nebo profesionální kancelářské stroje, multifunkční telefaxy. Ke kancelářské technice patří i kvalitní skartace dokumentů pomocí skartovacích strojů značek HSM nebo JAWS a sice skartovací stroje ke stolu, do kanceláře malé nebo velké, do více kanceláří nebo pro celé poschodí.

K profesionalitě patří i servisní činnost


Výpočetní technika a kompletní servis

Dalším sortimentem firmy pro kancelářské vybavení jsou počítače a notebooky. Poskytovány jsou vlastní sestavy na platformě INTEL včetně dodávek aktivních a pasivních prvků, tvorba sítí, konfigurace. Dále špičkové notebooky TOSHIBA. K službám firmy patří kompletní servis na veškerou techniku.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.fbt.cz/uvod

Vydáno 08.11.2017
116 Zhlédnutí
Topováno 08.05.2023
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FBT - Bräuer Tomáš
WEBOVÁ STRÁNKA
FBT - Bräuer Tomáš
www.fbt.cz
Adresa

Adresa

Neředínská 48
Olomouc 779 00

info@fbt.cz
+420 603 806 145


Najdete nás také zde:

ARES
captcha