Suroviny pro pekaře a cukráře zejména ořechy, semena a sušené ovoce

Kvalitní suroviny pro výrobu pečiva, zákusků a jiných dobrot můžete pohodlně nakupovat i na tuzemském trhu.

Ořechy, semena, sušené ovoce, TRIAS CR s.r.o.

Zásobování velkých i malých provozů

Společnost Trias byla založena formou zásobování drobných pekáren a cukráren a pekárenských řetězců. Zaváželi jsme tyto firmy ořechy, semeny a sušeným ovocem. Postupem času jsme se rozrůstali a stali jsme se přímým dovozcem surovin pro pekárny i cukrárny. Suroviny dovážíme přímo ze zemí původu, což nám umožnilo, abychom se dostali do podvědomí i velkoodběratelů. Mimo tuto oblasti podnikání se zabýváme také exportem máku a dalších tuzemských plodin do zemí EU i mimo ni.

Přečtěte si více informací o jednotlivých plodinách


Ořechy, sušené ovoce i semena

Rádi přidáváte oříšky do buchet, rozinky do vánoček a jste malá pekárna nebo cukrárna? Nebo naopak podnikáte v oblasti velkoobchodu a hledáte vhodného dodavatele posypových semínek, kmínu, sezamu, máku, slunečnice nebo dýně? Obraťte se na naši firmu Trias. Potřebujete zjistit podrobnější informace o těchto surovinách? Pak se spolehněte na přesné a precizní informace, které Vám velice rádi poskytneme.

Informace o plodinách a mnoho dalších zajímavostí najdete i na našich internetových stránkách


Zdravé plodiny jako zdroj vitamínů

Ořechy jsou zdrojem mnohých vitamínů, proto jsou zdraví prospěšné a také proto nám často chutnají. Pečivo, do kterého se přidávají chutná výtečně, a prospívá zdraví. Kešu, lísková jádra, vlašská jádra, mandle nebo i kokos, to všechno jsou suroviny, které najdete v naší nabídce.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.triascr.cz

Vydáno 12.11.2017
380 Zhlédnutí
Topováno 08.12.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sušené ovoce, ořechy, semena a další plody pro pekaře a cukráře

Sušené ovoce, ořechy, semena a další plody pro pekaře a cukráře
Desítky druhů suchých plodů a posypového materiálu nabízí společnost TRIAS CR, velkoobchod se sídlem v Chrudimi. Pravidelně zásobuje velké množství pekařů a cukrářů, kteří pro výrobu svých produktů tento typ zemědělské komodity potřebují. Všechny oříšky, sušené ovoce i semínka se vyznačují svou ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TRIAS CR s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TRIAS CR s.r.o.
www.triascr.cz
Adresa

Adresa

Píšťovy 848
Chrudim 1 537 01

info@triascr.cz
+420 469 620 145


Najdete nás také zde:

ARES
captcha