Sušené ovoce, ořechy, semena a další plody pro pekaře a cukráře

Desítky druhů suchých plodů a posypového materiálu nabízí společnost TRIAS CR, velkoobchod se sídlem v Chrudimi. Pravidelně zásobuje velké množství pekařů a cukrářů, kteří pro výrobu svých produktů tento typ zemědělské komodity potřebují. Všechny oříšky, sušené ovoce i semínka se vyznačují svou maximální čerstvostí a vysokou jakostí.

TRIAS CR - semínka, oříšky a sušené ovoce

Sušené ovoce

V nabídce společnosti TRIAS CR naleznete velké množství druhů sušeného ovoce, pocházejícího z různých koutů světa. V závislosti na konkrétním druhu ovoce jsou k dispozici balení po 10, 12,5 či 20 kilogramech. Cukrářům a pekařům dodává velkoobchod především sušená jablka, rozinky, banány, ale třeba i papayu, ananas nebo sušené švestky.

TRIAS CR – dodavatel sušeného ovoce


Ořechy

Významnou část sortimentu tvoří ořechy různých druhů, které jsou vhodné v cukrářském a pekařském průmyslu pro zdobení, přidávání do těst, dochucování apod. Společnost je schopna dodat i velké množství oříšků, ať už jde o domácí vlašské ořechy, mandle z Ameriky či kešu oříšky z Indie a Vietnamu. Pro kompletnost dodejme, že TRIAS CR dodává také fine i medium strouhaný kokos, lísková jádra, arašídy a mandle ve formě lupínků.

Mandle, arašídy, kešu a další ořechy od velkoobchodu v Chrudimi


Semena

Posledním typem nabízené zemědělské komodity jsou semena. Kromě loupané dýně, sezamu či slunečnice je zákazníkům k dispozici velké balení máku (až 1000 kg), kmín nebo kakaový prášek. Semena se používají často jako posypový materiál, vynikají svou jakostí, vůní, čerstvostí a chutí.

Ať už patříte mezi cukráře či pekaře, s výše uvedenými surovinami pracujete velmi často. Hledáte-li dodavatele, který zajistí velké množství komodity vysoké kvality ve smluveném termínu, TRIAS CR je jasnou volbou.

Semena a další posypový materiál pro cukráře a pekařeVydáno 21.10.2016
281 Zhlédnutí
Topováno 16.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Suroviny pro pekaře a cukráře zejména ořechy, semena a sušené ovoce

Suroviny pro pekaře a cukráře zejména ořechy, semena a sušené ovoce
Kvalitní suroviny pro výrobu pečiva, zákusků a jiných dobrot můžete pohodlně nakupovat i na tuzemském trhu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TRIAS CR s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TRIAS CR s.r.o.
www.triascr.cz
Adresa

Adresa

Píšťovy 848
Chrudim 1 537 01

info@triascr.cz
+420 469 620 145


Najdete nás také zde:

ARES
captcha