Firma BAVO Poříčí má nové strojní vybavení

V oblasti vědy a techniky se neustále posouváme kupředu a tak je potřeba, abychom drželi krok s moderními trendy. Z tohoto důvodu a také z mnohých dalších se naše firma rozhodla investovat do své budoucnosti a ještě více díky novému vybavení a novým strojům zkvalitňuje výrobu.

Přechodové systémy kloubových vozidel, BAVO Poříčí s.r.o.

Historie naší společnosti

Za dlouhou dobou našeho úsilí a pracné píle jsme byli odměněni. Naše firma se stala držitelem mezinárodně uznávaného certifikátu EN ISO 9001. Samotná historie firmy sahá až do 80. let minulého století, kdy výroba přechodových měchů pro tramvaje byla tehdy přidružená s výrobou JZD.

Spojovací články pro tramvaje, měchy trakčního motoru, řezání a gravírování laserem a další služby


Nejnovější stroje a zařízení

Neustále se snažíme zdokonalovat a zlepšovat naši výrobu. Nový laserový plotr byl velkým překvapením a velkým příslibem a přínosem do budoucnosti. Nejmodernější laserový systém rozvíjí nové možnosti a také zkvalitňuje produkty. Řezání laserem patří mezi nejrychlejší a technicky nejdokonalejší metody dělení materiálu. Naše laserové centrum umožňuje zpracovávat zakázky až do rozměru 1500 x 3080 mm v té nejvyšší kvalitě s absolutní přesností.

Řezání laserem je technologicky nejdokonalejší dělení materiálu


Firma disponuje novými moderními přístroji

V naší práci se neustále vyvíjíme. Můžeme se spolehnout na moderní zařízení jakým je laserový plotr, který je technicky zatím nejvyspělejší. Bezdotyková technologie řeže rychleji, přesněji, precizněji. Nevytváří tlak na materiál a je s ním možné řezat dřevo, překližky, balsy, papír, karton, textil, polyester, polykarbonát, kůži a další materiály.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-831525-bavo-porici-porici-u-litomysle

Vydáno 12.11.2017
60 Zhlédnutí
Topováno 15.09.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Spojovací přechodové měchy pro autobusy a trolejbusy

Spojovací přechodové měchy pro autobusy a trolejbusy
Přechodové měchy se využívají pro zastřešení kloubů autobusů a trolejbusů. Společnost BAVO Poříčí se vývojem a výrobou těchto speciálních přechodových měchů zabývá již více než 20 let. Spolupracuje s mnoha významnými společnostmi, například s firmou KAROSA, pro jejíž autobusy měchy vyrábí a montuje.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BAVO Poříčí s.r.o. Výroba přechodových měchů Svitavy
WEBOVÁ STRÁNKA
BAVO Poříčí s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Poříčí u Litomyšle 34
Poříčí u Litomyšle 570 01

roman.kovar@bavoporici.cz
+420 602 614 065


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha