Válcované profily I, U, T, L pro ocelové konstrukce, stropní překlady, zábradlí

FESTO-ŠTODT s.r.o.

Válcované profily I, U, T, L pro ocelové konstrukce, stropní překlady, zábradlí

FESTO-ŠTODT s.r.o.Prodej hliníkových a nerezových profilů

Sháníte spolehlivou firmu, která bude mít vlastní skladové zásoby, atesty a dopravu zařídí kamkoliv? Pak si vyberte osvědčenou firmu, která v této oblasti má rozhodně co poskytnout. Prodáváme nejenom hliníkové a nerezové profily, ale i mnoho dalších produktů.

Válcované profily I, U, T, L Šumperk, Olomouc - kvalitní hutní materiál

Na přání dodáme materiál kamkoliv

V rámci České republiky spolupracujeme se smluvními přepravci, kteří materiál a naše výrobky i formou hutního materiálu dovezou kamkoliv, kam budete potřebovat. Na přání automaticky vydáváme také materiálové atesty. Trubky, plechy nebo ocel, nic není problém.

Podívejte se na široký sortiment našich výrobků


Nejčastěji používané válcované profily

Válcované profily mají mnoho uplatnění. Prodáváme profily typu I, U, T, L, všechny se hodí pro ocelové konstrukce, stropní překlady, stožáry elektrických rozvodů, zábradlí, díly na schodiště, stojany a samozřejmě široké uplatnění najdou v oblasti strojírenství.

Na nerezové materiály se spoléháme z mnohých důvodů, nepodléhají korozi, jsou odolné a přitom pevné a stálé


Nerez a hliník

Snad v každém průmyslovém odvětví najdete nerez jako materiál, který je hojně používaný. Má mnoho důležitých vlastností, jakými je odolnost proti korozi, hladký povrch, který se dá snadno čistit a dezinfikovat, ale je také velice odolný a proto jej můžete použít v potravinářství, chemickém odvětví, textilním, farmaceutickém a mnohých dalších. Je neuvěřitelně pevný a přitom lehký. Má vysokou koroziodolnost, vodivost, schopnost povrchových úprav, svařitelnost, nehořlavost a dobrá je i jeho recyklovatelnost.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stodt.cz


Vydáno 23.11.2017
235 Zhlédnutí
Topováno 11.02.2020