Profesionální uchopovací systémy a upínací technika

Pokud vaše firma hledá pro svoji strojírenskou, automobilovou a další výrobu a činnost kvalitní uchopovací systémy a upínací techniku, tedy chapadla, která mají široké možnosti využití a množství důležitých funkcí, tak produkty a služby firmy Schunk Intec s.r.o. vám zajistí kvalitu, profesionalitu a prestiž.

uchopovací systémy a upínací technika, Schunk Intec s.r.o.

Standardy upínací techniky a systému uchopování po celém světě

Společnost Schunk Intec s.r.o. byla založena již v roce 1945 jako mechanická dílna, která se dál vyvíjela a získala vedoucí místo na světovém trhu v oblasti upínací technologie a upínacích systémů. Má 33 dceřiných společností a distribučních partnerů, ve více jak 50 zemí zajišťuje intenzivní tržní část, poskytuje nejširší sortiment uchopovacích systémů a upínacích technologií s více než 2550 úchytů SCHUNK a celý program obsahuje více, než 4000 komponentů. Zahrnuje také konstrukci strojů a zařízení, robotiky, automatizace, atd.

Mikromontáž i těžké zvedání


Uchopovací systémy s individuálním řešením

Již v roce 1983 společnost nastavila trendy od mikromontáže až po těžké zvedání a první přístroje SCHUNK byly mezníkem v automatizaci montáže a manipulace. Na trhu se nachází množství novinek a provádí se další vývoj. Společnost disponuje s více jak 12 tisíci implementovaných řešení pro uchopení systému a spolupráce mezi lidmi a roboty. Ze SCHUNK chapadel si můžete vybrat např. chapadla paralelní, Centric gripper, uchopovací úhelník, magnetický uchopovač, atd. K tomu patří také množství příslušenství a náhradních dílů a široké možnosti zacházení jako třeba monitorování, měření, regulace, atd.

Standardní i špičková technologie


Technologie upínání pro nástroje a obrobky

Upínací technika SCHUNK je zajištěním efektivity, bezpečnosti a přesnosti při obrábění. Výkonné řešení pro stroje a strojovny jako jsou soustruhy, obráběcí centra, brusky a souvisejí doplňky. Například upínací čelisti, držáky, upínací technika hydraulická, pneumatická a mnoho dalších.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://schunk.com/cz_cs/domovska-stranka/

Vydáno 23.11.2017
207 Zhlédnutí
Topováno 11.03.2020
PODSTRÁNKY

Upínací technika

Upínací technika
Upínací technika, držáky nástrojů, sklíčidla, čelisti, upínací systémy SCHUNK

Uchopovací systémy a robotické příslušenství

Uchopovací systémy a robotické příslušenství
Uchopovací systémy SCHUNK a robotické příslušenství
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SCHUNK Intec s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SCHUNK Intec s.r.o.
schunk.com
Adresa

Adresa

Tuřanka 115
Brno - Slatina 627 00

info@it.schunk.com
+420 730 893 342


Najdete nás také zde:

ARES
captcha